Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » én vagyok idegbeteg és türelme...

én vagyok idegbeteg és türelmetlen vagy mi? Annyira zavar szakdoga írás közben itthon, hogy mindenki mászkál, ajtót csapkod, köhög, beszél, csörtet. Sajnos kicsi a házunk, minden helyiség egymás mellett, vékonyak a falak, minden áthallatszik.

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
mindig kizökkent valami, nem az van hogy akkor teljesen csak az írásra tudok koncentrálni
2017. febr. 26. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem várhatod el, hogy mindenki mozdulatalanul legyen a lakásban (föleg hét végén), mert te szakdolgozatot írsz!!!!


Ha zavar a család, akkor menj el a könyvtárba (ma nem, de minden más nap lehet), ott csönd van.

2017. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Te.
2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
2017. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, ha filmet nézek és becsukom az ajtót 2 perc múlva beront anyám az ajtón és elkezd pakolászni és nem csukja be maga után. Mostanába bezárom az ajtót és ezzel gátat vetettem a pakolászásnak. Mondtam neki, hogy az ajtót nem azért csukom be,hogy kinyissák. Meg most nyáron 7760 fokba felhúzza a redőnyt és kinyitja az ablakot. Ez lehet hogy csak engem idegesít, de megőrítenek ezekkel. Az ablakot is becsukom ha nekem ideális a hőmérséklet. Meg iskolában a lányok nyitogatják az ablakot télen -20 fokba, mert melegük van. Nyáron meg 30 fokba becsukatják mert fáznak. Ha én ezt a logikát megérteném egyszer! 16/ ideges F
2017. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te spirázod túl. Van füldugó, fülhallgató. Ha bekapcsolsz valami relax zenét, még el is aludhatsz a szar szakdolidon! :) (függetlenül hogy ki rohangál melletted!)
2022. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Sikerült már megcsinálni egyébként?

2022. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!