Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy egy bizonyos életkor fölött ki kellene nőnie azt az embereknek hogy kínosnak tartják ha szeretik az animációs filmeket/rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
Nyilván tizenévesen, mikor sokan szeretnének felnőttnek tűnni, komolynak mutatni magukat, hajlamosak leszólni, kinevetni azt, aki szereti a meséket. Sokan vannak itt is akik kérdezik hogy nem ciki ezt meg azt nézni ennyi idősen? Mit gondol majd a mozi pénztáros, ha xy-ra kér jegyet x évesen? És a többi. Hatodikos lehettem mikor elkezdtem játszani egy online játékkal, ami alapjában véve gyerekeknek készült. Nyolcadikosan még mindíg játszottam vele, de mikor egy osztálytársam vigyorogva rákérdezett hogy még mindíg játszom-e, simán letagadtam, holott sosem hagytam abba, ma már ugyan ritkán havonta kb háromszor, de felnézek rá nosztalgiázni. Mára bárki rákérdezne, simán fel merném vállalni. Akkor kínosnak tartottam. Ugyan ez a helyzet a mesékkel is. Imádom az animációs filmeket és eszembe nem jutna letagadni, pedig pár évvel már elmúltam 18. Viszont sokaknál tapasztalom hogy felnőttként sem tudnak túllépni ezen hajlamosak leszólni azt, aki nem csak totál komoly, "felnőtt" dolgokkal foglalkozik, hanem igyekszik nem elfelejteni milyen gyereknek lenni.

2019. máj. 22. 07:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg animációs filmet nézek + minecraftozok is. Jól esik szerintem néha kiszabadulni a felnőtt dolgokból.

Könyvekből is sok ifjúságit olvasok. Néha jobban lekötnek és több boldogságot tartalmaznak, mint a felnőtt problémákkal teli könyvek.

Ettől függetlenül szeretek felnőtt lenni, szeretek pénzt keresni és független lenni.

Szerintem semmi gond nincs ezzel.

Egy vicces és abszurd animációs film sokszor jobban esik, mint erőszakkal, párkapcsolati és anyagi gondokkal teli film. Megha a vége happy end, akkor is

2019. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már nem lesz ember.

Trollkodik és örül neki, de attól még legbelül tudja, hogy egy értéktelen szar. Mindig az volt, mindig az lesz. Mindig rágni fogja, hiába menekül előle. Pokoli egy élet ez, közben pedig látni, hogy mások boldogok, előbbre jutnak, vidámak. Franc nem akarna ilyen teherrel élni.

2019. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam most más kérdés alatt is kommentelni, felismerni a stílusát és ott is kötözködik. Hogy ez mire jó?
2019. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

#13

Én iskolába járok és tanulok, tanulok hogy jó jegyeim legyenek és nem ilyen dedós meséket nézegetek. Elmúltam már 6 éves. Most a legfontosabb a tanulmányi eredményem és továbbra is az lesz.

2019. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

#14

Arra jó hogy a sok nyápic fej majd tanul belőle.

2019. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 13-mal közel jártam. :) Na semmi baj. És hidd el nem ciki hogy nézel mesét, nem kell túlkomoenzálni. Nem kell másokat leugatni, hogy milyen gáz a mesenézés, azért hogy te menőbbnek érezd magad, mert azt hiszik rólad hogy jujj te tanulsz és nem mesét nézel.
2019. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
12%

#17

14 vagyok.

2019. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Látod, az ilyen kötözködés mutatja meg legjobban, milyen az ember lelkivilága. A jókedvű, egészséges lelkű emberek nem akarnak másokkal kötözködni, mert leköti őket a saját életük. Aki viszont belül szenved és mindenféle megoldatlan problémája van, az gyakran fordul mások ellen, hogy a gyötrő gondokat elfelejtse pár másodpercre. Belőlük lesznek aztán a trollok fórumokon, a morgó vénemberek, akik feljelentik a szomszédot mindenért, és a minden ellen lázadók. Bevetnek mindent, csak a saját gondokkal ne kelljen szembesülni, pl hogy nincs barátjuk, nem tudnak egyről a kettőre jutni az életben, jelentéktelen státusz, pénztelenség, intelligenciahiány.

Nemrég halt meg az Index egyik fórumán egy hírhedt troll, meséltek róla kicsit. Lecsúszott alkoholista rokkantnyugdíjas volt, aki végül szétitta a máját, ennyit tudott felmutatni a kb tízéves trollkodása után. Se család, se barátok, csak egy fórum ahol az undorító hozzászólásai sorakoztak. Szívszorító sztori, minden trollnak érdemes elgondolkodnia, érdemes -e így élni.

2019. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden értünk így. :) Akkor semmi baj nincs, most ezt a korszakod éled.


Szabad egyáltalán ezen az oldalon kommentelned?

2019. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#19, a trollok valóban veszélyes jószágok, és a 14 éves barátunkat is arra intem, hogy ne lépjen erre a "pályára".


Azonban szerintem most nem ilyen vészes a helyzet, csak egy dacos kiskamaszhoz van szerencsénk. :) Már várom, mikor az öcsém is ezt fogja csinálni hogy minden ellen lázad. :D

2019. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!