Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor az ember megtalálja a...

Amikor az ember megtalálja a hivatását, azt az első pillanattól kezdve érzi, vagy van, hogy utólag jön rá, hogy ő "erre született"?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam az első pillanattól, azt tudtam, hogy érdekel az autóipar, szállítmányozás, teherjárművek, munkagépek, és hasonló dolgok. Egyetemre ennek megfelelően mentem. Akkor még azt gondoltam gépészeti vonalon fogok haladni, de egyetem közben sokkal inkább a logisztika felé orientálódtam. De 1-2 év szakmai tapasztalat után jelenthettem ki, hogy ez az én hivatásom
2019. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

ez nagyon változó tud lenni


én 14 évesen elkezdtem valamit és nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy hatással lesz kb minden téren az életemre és azzá növi ki magát amivé

2019. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy sokáig kerestem az utamat, és csak már amikor rátaláltam arra, amit most csinálok, akkor jöttem rá, hogy voltaképpen életem minden állomása e felé terelgetett.
2019. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!