Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek fel az emberek...

Miért tesznek fel az emberek kérdéseket ide, amikor a kérdésre való választ a Google, vagy adott esetben egy telefonos ügyfélszolgálat, vagy email megválaszol?

Figyelt kérdés
Mármint ha pl egy étteremről szól a kérdés, sokkal jobb és biztonsan jó választ kap az illető. Vagy például a felvételi kapcsán is jobb a hivatalos tájékoztatás. Miért jönnek az emberek mégis ide? Pont ugyanakkora effort megírni egy emailt.
2019. máj. 24. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert azt hiszik, hogy ez az oldal egy online tudakozó is egyben. 😒
2019. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert ahhoz is primitívek, hogy a keresőbe bepötyögjenek két-három szót. Inkább itt okoskodnak a helyesírási hibáktól hemzsegő baromságaikkal (a csúcs, mikor bocsánatot kér a hibákért, nem hogy kijavítaná).
2019. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is ilyesmire gondoltam, de még mindig nem értem.
2019. máj. 24. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a fosbúkos idióta. Ma szembejött velem egy telehsop reklám, és hozzászólásban szajkózzák, hogy érdekel, mennyi, hol lehet megvenni? Pedig csak rá kéne kattintani a nyomorult reklámra, és fél perc alatt minden kérdésükre választ kapnának.


Másik kedvenc: ugyanitt álláshirdetés, benne telefonszám, email cím. És odaírják alá, hogy érdekel. Nekem meg hullik a hajam a hülyeségtől.

És csodálkoznak, ha iszok.

2019. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert szeretnének emberi hangot, írást, érzelmet is érezni. Másrészt a kismillió Google találat közt van igazán félrevezető is...
2019. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, de pár random idegen a neten valószínűleg kevésbé jól tudja, mint mondjuk az adott hely. Vagy ha pl a felvételit nézzük, akkor az oktatási hivatal.
2019. máj. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!