Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google ügyfélszolgálat e-mail?

Google ügyfélszolgálat e-mail?

Figyelt kérdés
Szeretnék kapcsolatba lépni a Google ügyfélszolgálatával, ha egyáltalán van ilyen, e-mail formájában. Sehol nem találtam e-mailt, valaki tudna küldeni ide egyet, amire tudnék írni?

2019. ápr. 14. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a google eleg nagy ceg es kulon reszei vannak, melyik szolgaltatasukrol van kerdesed? Ha ingyenes az a szolgaltatas, akkor persze emberi ugyfelszolgalatot ne varj ott. A sugojuk eleg terjedelmes amugy.


Email cimet max a 'kirendelt adwords szakemberedhez' kapsz, tobbi fizetos funkcional urlapon, neha elo chaten kerdezhetsz.

2019. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A problémám a következő (nem nagy, de nekem fontos lenne): Google-fiókban, profilképváltoztatásnál "Az Ön fotói" részben vannak régebbi profilképeim, egyéb képeim, de azokat sehol nem találom, se a Drive-on, se a Fotókban, és így nem tudom törölni őket. Hol találom azokat a fotókat, tartalmakat?


Mielőtt megszűnt a Google+, volt archívum, fekete háttérrel, ha jól emlékszem, ott voltak az ilyenek…

2019. ápr. 14. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mentetted ki a G+ képeket, akkor azok törlődtek.
2019. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha letöltőlinket kaptam e-mailben úgy mentettem, akkor azokat hogyan lehet utána törölni?
2019. ápr. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!