Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnál akkor meghaln...

Ha választhatnál akkor meghalnál holnapra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, de nem szeretek élni. Sokszor arra gondolok, hogy jobb lenne ha vége lenne mindennek. Inkább meghalnék most mint 60 évesen.

Ennek mi lehet az oka?

21 vagyok.



2019. máj. 25. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen fiatalon még nem szeretnék elpatkolni. Sokszor szívás az élet igen, meg a hangulatom is tud nagyon romokban heverni. Engem a suli készít ki idegileg teljesen. De már arra gondolok, hogy mindjárt vége és egy darabig a közelébe sem kell majd mennem. Valószínűleg lesz ennél rosszabb is, szóval ha már most feladnám, akkor irtó gyenge lennék. Időnként nehéz így, hogy nincsenek barátaim, "csak" a családom van, de legalább vannak akik szeretnek és én is őket.


Egy 18 éves lány

2019. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Na még csak az kéne! Eleget szenvettem már idáig és most akkor a semmiért? Csak dobok akkor már egy hatost én is, azt még megvárom :D
2019. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Hálát adnék ezért.
2019. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
igen. sarokba vagyok szoritva, semerre se tudok lepni jelenleg es ez a jovoben nem hiszem, h valtozni fog. mar tobbszor is megakartam halni, de mindig adtam egy uj eselyt magamnak. a legrosszabb az egeszben, h en mindent megteszek, de egyszeruen nem tudok arral szemben uszni. eddig csak a kitartas jutott nekem, de egyre jobban kezd a helyzet felemeszteni. eddig duhos voltam, most mar kezdek elszomorodni. maga a tudat is nyomaszt egesz nap, folyamatosan ezen agyalok. csak az jar a fejembe, h barmit tennek egy fal all elottem. sose voltam egy konnyen felados tipus, de ha most kapnek egy lehetoseget akkor gond nelkul kiszallnek.
2019. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%
Végletes ember vagyok, lehet ennél még sokkal rosszabb, szóval addig nem akarok meghalni, míg nem tudom mi lesz, lehet addig várok vele, hogy rendbe is jön az életem.
2019. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Vicc rajtad, most is választhatok!
2019. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki, aki igennel felelt erre a kérdésre, sürgősen forduljon szakemberhez
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Igenis, anyu. (mármint persze, hogy nem... Nekem éppenséggel célom belepusztulni ebbe a szarba, nem kell segítség)
2019. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Tudod, érdekes, mert sokszor úgy fekszem le, hogy elgondolom: éppen nem lenne nagy szám, ha nem ébrednék fel, de ennek ellenére nem.

Elég rossz helyzetben vagyok most is, de vannak terveim, hogy hogyan másszak ki ebből a helyzetből, vagy hogyan lehetne előnyt kovácsolni belőle.

Mikor lefekszem és ez eszembe jut (hogy miért ébredjek fel), belegondolok, mi lenne mondjuk a közeli családtagjaimmal, vagy a kutyámmal? Nekem ez fény az alagútban kb.

Tudom, nem nagy vigasz lehet, de természetesnek vesszük az egészséget, hogy pl jól látunk, vagy tudunk futni, bármi egyéb. Sokan vannak, akik ezeket nem élhetik át. Próbáld meg ezt is átgondolni.


Nem lehet általános okokat keresni. Szerintem találnod kellene valamit, amivel élményeket szerezhetsz. Akár hobbi, akár egy kisállat, bármi jó lehet, hogy ne érezd magad így -de ezt te tudod, mi érdekel, mivel foglalkoznál. Legyen valami, ami miatt érdemesnek érzed, hogy felébredj a következő reggel.

2019. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm szépen! Többet nem gondolok ilyesmire. :)

Ugyanígy köszönöm mindenki másnak is!

2019. máj. 25. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!