Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnál, hogy valamit...

Ha választhatnál, hogy valamit kitörölj az életedből vagy lásd a jövőt, de cserébe mindent ami a múltba történt elfelejtsd. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem jo igy a mostani eletem. De ha feltetlenul valasztani kene akkor inkabb kitorolnek vmit a multambol....

15/L

2016. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Minden ami történt velem formálta a személyiségem és segített,hogy az legyek aki vagyok.

Ha elveszne a múltam,akkor nem tudnám hogy ki vagyok és miért.

2016. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lássuk jól értelmezem e.: Minden ami a múltba történt elfelejtem? Azaz nem emlékszem semmire az életemből?:D

Nekem így nyilván az egyes. Bár meg tudnék szabadulni olyan dolgoktól, amik a múltban történtek.

2016. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A jövőt nem lehet látni, mert nem létezik.

Amit megtettünk pedig nem lehet kitörölni.

2016. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne választani. Múltból, például egyetlen fénykép sincs. Emlékeim sincsenek. Ismerősök elkezdik, tudod, ekkor, meg akkor mi volt, mit csináltunk, nekem az mind új, nem emlékszem rá. Egyetlen szomszédnak nem tudom a nevét, pedig több tíz éve szomszédok vagyunk. Mondjuk, arcról sem ismerek fel, gyakorlatilag senkit. Ebbe, bele tartoznak a rokonok is. Szóval, nekem nem igazán lenne mit törölni.
2016. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életem én alakítim. De a múltat eltörölni, szép is lenne:)
2016. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább kitörölnék valamit a múltamból, minthogy elfelejtsem azokat az emlékeket, amik számomra nagyon fontosak.
2016. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!