Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha úgysem vagyok gazdag akkor...

Ha úgysem vagyok gazdag akkor mi értelme élni?

Figyelt kérdés
Mi értelme ha nem tudok meggazdagodni mert nem vagyok tehetséges semmiben. Mi értelme hogy szr munkahelyen vagyok szr pénzért?? Okos se vagyok. Mi értelme hogy tudom ez csak rosszabb lesz. Még nyugdijam se lesz ez is garantàlt. Ha valahogy gazdag lennék talàn lenne értelme élni de igy minek?? Nyilvàn nem a semmit csinàlnam egesz nap ha gazdag lennek foglalkoznek ezzel azzal de legalabb szabad lennek es fuggetlen. F

2019. máj. 26. 19:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindig is arra vàgytam hogy piszok gazdag legyek, igy viszont nincs értelme ezt az életet végig szenvedni.
2019. máj. 26. 19:33
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Tudom közhely, de az igazán fontos dolgokat nem lehet pénzben mérni. Nekem is sokszor elegem van a szegénységből, főleg mikor látom, hogy másoknak milyen jól megy,de szerencsére mindig találok olyan dolgot, amit jobban szeretek, mint a pénzt. Találj valami jó és olcsó hobbit, szerintem az sokat segít.
2019. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Gazdagok a lelki szegények.
2019. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
szegény ember gondolkodás:) Jelenleg tényleg nem sok esélyed van, de létezik szerencse is. Lehet a nemzetvezető kiszemel téged oligarchának:)
2019. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el hogy az emberek többségének minimum 99 vagy több százalékának nem gazdagságban telik el az élete. Keresd meg benne a szépet és a jót, s legyél boldog úgy!
2019. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
De az drága. Annyi pénzem nekem sincs... :(
2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Haha, azt te csak hiszed drágaságom. HA gazdag lennél ugyanúgy mennél melózni, mert hiába van akármid, azt irányítás alatt kell tartani. A különbség kb annyi, hogy hétvégére nem a Balcsira ugrasz le, hanem a spanyol tengerpartra, és nem a hóvégi számla befizetése a gond, hanem a vállakozásod után leadózni pár tíz milkát miközben lejárt számláid vannak.
2019. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Bármi másért. Mióta lehet kizárólag a gazdagságért élni?
2019. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Menj ki külföldre és keresel annyit amennyi épp elég, amúgy meg rohadtul nem a pénz számít, az egészséges test, lélek, egy jó család, egy szép lány, az élmények amikhez egyáltalán nem kell pénz csak hozzáállás és kreativitás mindennel többet ér. Ezeket pedig megvenni nem tudod.
2019. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Spirituális szomjazás példaképe vagy.

Önismeret nulla.

2019. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!