Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gazdag és sikeres vagyok. Mit...

Gazdag és sikeres vagyok. Mit csináljak, hogy legyen értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytalálkozónk és valahogy mindenki élete sokkal eseménydúsabbnak tűnt, vagy nem is tudom.

Nem panaszkodni szeretnék, mert jól fizető állásom van, rengeteget utazom, kielégíthetem vásárlási szenvedélyeimet, olyan helyekre járok, ahová mások sosem juthatnak el. Ez így mind szép és jó, de úgy érzem, hogy amúgy üres vagyok.

Másoknak tartós kapcsolata van, pár volt osztálytársamnak gyerekeik vannak és olyan elégedettnek tűnnek. És itt vagyok én, akinek eddig az egyetlen férfi az életében a főnöke, akivel viszonya van, nikotinfüggő vagyok, úgy bulizok, mint a tinik és átgázolok bárkin, aki akadályoz.

De eljutottam oda, hogy 25 éves létemre úgy érzem, nincs túl sok értelme az életemnek és nincs egy normális emberi kapcsolatom sem, a családommal nem beszélek, a barátnőimben, barátaimban nem bízom igazán, csak bulizni szeretek velük.


Megvan mindenem, amire a legtöbb ember vágyik, nekem ez mégsem jó. Nem tudom, mi a baj velem.


2014. márc. 2. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nincs önbecsülésed, az a bajod. El kellene menned egy jó pszichológushoz, hogy a segítségével megismerd és megszeresd saját magadat.
2014. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Némi átmenet a pszichopata személyiség felé. Hagyd ott az állásod, ajándékozd el a lakásod, legyél egy időre hajléktalan és utána próbálj meg felkapaszkodni. Megint lesz értelme az életednek.
2014. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hű, hát nem lennék az ismerősöd... Vannak igaz barátaid? Miért nincs pasid?
2014. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Az első kettő nem is tudom, hogy miért válaszolt, semmi értelme nem volt ...

Én is voltam ilyen helyzetben, legyintettem rá és mosolyogtam azon, hogy nekik megvan a család. Viszont nekem más az életcélom, megfontoltabb vagyok, röviden kb. ennyi. Nem szabad ennyire elszomorkodnod, kérdező, van értelme az életednek, csal változásokon mész át, ami ilyenkor természetes, viszont nem könnyű őket megélni ...

2014. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Örülök, hogy most jutottál el eddig. Nagyon sokan 50-60 éves korukban érnek el idáig, amikor már mindenki vagy érdekből férkőzik a közelükbe, vagy irigyek rá, mint a kutya. És legbelül pedig egyedül van, mint az egyszál ujjam. (Ez persze nem általános, de gyakori eset.)


25 évesen még rengeteg időd van változtatni, de igazából csak magad segíthetsz az életeden! Mi hiányzik, mire vágysz komolyan?

2014. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Kezdj el segíteni másokon, akár önkéntes munkával, akár adakozással.
2014. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Adakozz és adományozz. Ez a legszebb dolog amit tehetsz. :) :,)
2014. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
Szívesen megismernélek. Nem azért mert kapni akarok, még talán azt sem mondanám - a hagyományos formában -, hogy adni szeretnék. Csupán beszélgetni, tapasztalatot-véleményt cserélni. Amennyiben nem vagy ellene, írj egy privátot. 24F
2014. márc. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kb ugyanez csak vagyon és cigi nélkü. Szóval nem ezen múlik.
2014. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és pszichológushoz ne menj, baromság. Csak pénzkidobás, bár téged ez talán nem annyira érint. Viszont hasztalan.
2014. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!