Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kijátszottam a Telltale...

Kijátszottam a Telltale Walking Dead utolsó évadát, annyira üresnek érzem most az életem így hogy vége, olyan depressziós hangulatom van, nagyon a hatása alatt vagyok még. Veletek is elő szokott fordulni ez, ilyen emotional videó játékok után?

Figyelt kérdés

Ilyenkor napokig vagy akár hetekig is képes vagyok a hatása alatt lenni, a Walking Deadet pl annyira imádtam, talán még a sorozatnál is jobban. 😀 Ilyenkor másra se tudok gondolni, akármit csinálok folyton ez van a fejemben, annyira hiányzik, nagyon bele élem magam abba a világba. 🙁 Szerintem felér egy szakítással ez az érzés. 😅 Mégegyszer kijátszani már nem ugyanaz.

Hasonló tapasztalatok? Mi derít titeket ilyenkor jobb kedvre?

20/F



2019. máj. 26. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mégegyszer kijátszani már nem ugyanaz."


Hozz teljesen más döntéseket már az elején és nézd meg úgy, hogyan alakul a történet szál.

2019. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Játékokkal nem játszom, de ugyanez az érzés szokott jelentkezni nálam is, amikor befejezek egy könyvet.

Olyan üresség érzés, mintha valami hirtelen lezárult volna.

Még egyszer elolvasni meg már nem ugyanaz.


Szóval, megértelek, ha segíteni nem is tudok.

2019. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Menjél el dolgozni és akkor nem lesz erőd ilyesmin szomorkodni.
2019. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam vele én is miután kijátszottam, de nyugi, elmúlik :) azóta újrakezdtem a játékot teljesen előlről az 1. évadtól :D imádom, Clem szinte olyan mintha a testvérem vagy inkább a lányom lenne, láttam felnőni, sírtam, nevettem vele :) nagyom szeretem ezt a játékot és sok karaktert is megszerettem benne
2019. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az első évadát játszottam ki, hát mit mondjak, a szívem szakadt meg a végén. Tervezem, hogy ha lesz kis időm, letöltöm Steamről a többi évadot is, nagyon tetszett a játék!


Amúgy igen, nekem is volt már ilyen érzésem 1-2 játék, na meg sorozat után. Én pl a Final Fantasy XIII után éreztem nagy ürességet. Annyira beleéltem magam abba a gyönyörű világba, és a történettel is annyira tudtam azonosulni, hogy nagyon nehezen tudtam túllépni rajta.

2019. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
21%
En ra untam a baratnomre ezert meg csaltam a noverevel
2019. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Witcher 3 után voltam így,főleg,hogy az még annál is hosszabb élmény. Most játszom 3. alkalommal de még mindig marhára magával ragad és találok új dolgokat benne. Tény,hogy az első volt a best de az újabb végigjátszásokkal sincs gond.
2019. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez gyakori érzés embereknél, nálam is előfordult, de nem olyan durván mint nálad. Amúgy én is imádom a Telltale The Walking Deadjét.
2019. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Remélem azóta nem ölted meg magadat. Tesóóó 😀
2020. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem játszottam ezzel, de kipróbálhatnád: Wolf Among Us 1 és 2. Ugyanattól a gyártótól van. Hátha betölti egy kis időre az űrt, ha azóta nem találtál valami mást XD
2020. aug. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!