Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a zene és videó valóban...

Ez a zene és videó valóban öngyilkosságra sarkallja a depressziós embereket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rv93k_lnius


Nem vagyok depressziós és nem igazán jött át, de egy cikkben olvastam, hogy a szimbolikus jelentések csak a depressziós emberek lelkét értintik meg. Rátok van valamilyen hatása? :/



#öngyilkosság #flyingwhales
2017. márc. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne itt hirdesd a videóidat, köszi.
2017. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Tetszik a zene ami közben szól. Rám most nincs hatása. Régen volt. De én már élni akarok, mert meghalni még lesz lehetőségem.
2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Emiatt érdekelt:


[link]


állítólag ennek volt köze ehhez az egész ''eseményhez''


a videó nem az enyém, (akkor inkább lyrics fordítást készítenék) ennek soha nem lesz sok nézettsége, hisz 2 hónapja megvan de alig nézték meg. Véletlenül bukattam rá, kulcsszavak alapján

2017. márc. 1. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Én 10 másodperc után meguntam.
2017. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne higgy a hvg-nek :/
2017. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én depressziós vagyok, igaz, gyógyszert szedek. szerintem nagyon szép videó volt, inkább nyugtatólag és felszabadítóan hatott rám.
2017. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(6. válaszoló vagyok) most olvastam el a cikket. szerintem ha valaki tényleg öngyilkosságra készül, akkor ez a videó a nyugtató, szorongásoldó hatása miatt ezt valóban megkönnyítheti. szimbolikusan, romantizálva, úgy mutatja be a halált, mint egy gyönyörű és felszabadító dolgot. csak hát a halál valójában egyáltalán nem ilyen romantikus és költői.
2017. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!