Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha az ember nem fürdik...

Hogyha az ember nem fürdik csak 2 v 3 naponta, az hatással lehet a pattanásokra?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek légyszives köszönöm
2019. máj. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mivel nem tisztítod a bőröd, a pórusok tele vannak szennyeződésel, még hamarabb elfertőződik. De nemcsak a pattanások miatt igénytelen ez, ugye tudod?
2019. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Shrek, te vagy az?
2019. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak a pattanásokra van negatív hatással, hanem a társas kapcsolataidra is.
2019. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az egész testeden vannak pattanások? Mert ha csak az arcodon vannak, akkor annak nincs köze ahhoz, hányszor fürödsz.

A pattanásos arcot viszont nem biztos, hogy vízzel és szappannal kéne mosnod, mert ha azzal kiszárítod a bőrödet, akkor még jobban fog zsírosodni, és még jobban pattanásosodik. Meg kéne kérdezni egy jó kozmetikust vagy bőrgyógyászt, hogy milyen arctisztítót ajánl speciálisan a Te bőrödre. Ha nagyon pattanásos, menj bőrgyógyászhoz, mert lehet, hogy antibiotikum is kell rá.

2019. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 joskaaparaszt válasza:
100%

Vizszámlára egészséges...

Ragyát mosni kell. Én anno citrommal szabadultam meg a ragyáktol. Telenyomtam a búrámat citrommal, hagytam égni majd lemostam. Igaz, túlzásba nem szabad esni mert elkezd égni mintállat.

2019. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hatással éppen van rá csak épp rosszal mint jóval.Ahogy írták is előttem gyorsabban fog begyulladni,pláne így nyáron az izzadság sem tesz neki jót.Fürödj csak mindennap,és figyelj oda a tusfurdo minőségére is.
2019. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én több mint egy hete nem fürödtem, mostmàr majd valamikor kéne😂
2019. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Télen még csak-csak elmegy a 2 nap, de nyáron szükséges szerintem a naponta fürdés. Nekem legalábbis nagyon ki van élezve az orrom az emberszagra valamiért, a legkisebb bűzt is megérzem valakin, míg mások egyáltalán nem éreznek semmit.

Pattanásokra nem tudom lehet-e hatással, Manson meg elég sok rockban/metálban tevékenykedő személy kb. hetente fürdik saját elmondásuk szerint, és nekik van a legszebb bőrük. :D

2019. máj. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!