Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? (Gyökér tanár)

Mit tegyek? (Gyökér tanár)

Figyelt kérdés

Van egy ofőm,aki nagyon h###,ma jelentette be,h dologzat,és adott egy lapot amit normálisan meg sem csináltunk,mert "nincs rá idő" stb...

Szerdán írunk tz-t,de azt 1 hétre bekell jelnteni nem?

A konfliktus pl neki ennyi:

Ez gáááázzz!

Figyelmeztető!

Ennyi.

Normális?

Jó jegyet már fáj neki megadni,persze mindenkit most szivat pl feletet (nem engem)

Kirándulásra nem megyünk mert rosszak voltunk....

Helyette matek kémia órák....

Lehet valamit tenni?

Nagyon antipatikus!

Valaki?



#Tanár-normális
2019. máj. 27. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

A kérdéseidre a válasz:

Szerdán írunk tz-t,de azt 1 hétre bekell jelnteni nem?

- Nem kell előre jelentenie. Akkor írta dolgozatot amikor akar..


A konfliktus pl neki ennyi:


Ez gáááázzz!

Figyelmeztető!

Ennyi.

Normális?

- Vélemény nyilvánítása neki is lehet, ahogy neked is van, hiszen itt szidod a gyakorin.


ó jegyet már fáj neki megadni,persze mindenkit most szivat pl feletet (nem engem)

Kirándulásra nem megyünk mert rosszak voltunk....

Helyette matek kémia órák....

Lehet valamit tenni?

- Igen, lehet valamit tenni. Pl: Tanultok, és az ilyen váratlan felelés, és dolgozatírások nem okoznak meglepetést. Aki tanul, annak nem gond egyik sem..

2019. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy tűnik, hogy inkább ti vagytok a "gyökerek", hisz nem tanultok, ellenben hisztiztek. Mire kéne jó jegyet adnia, ha nem tanult az illető?
2019. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De a tz-t bekell jelenteni nem úgy mint egy röpit...
2019. máj. 27. 23:04
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Hol van törvényileg rögzítve, hogy TZ-t előre be kell jelentenie a tanárnak? Mert ilyen nincs. Nektek meg tanulni kell.. ennyi.
2019. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Tz-t 1 héttel előtte szokás bejelenteni,de senkit sem érdekel ha 3 nappal előtte szólnak.


Mire kéne jó jegyet adni? Ha elérted azt a ponthatárt,akkor jár, de ha nem, akkor mire fel? Tudom,hogy idegesítő, ha csak 1 pont hiányzik, de ez van.


Viselkedni nem tudó gyereket én sem vinnék kirándulni.A tanár felelőssége vigyázni a diákokra.Ha valami baj történik,akkor őt veszik elő.


,,Ez gáááázzz'' Nem lehet, hogy a hangsúllyal volt gond?

2019. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az idegsít,hogy úgy beszél,h azt se tudja hol van....

Nem vagyunk brutálisak egy átlag osztály vagyunk ahol vannak káromkodások stb de most ezért nem megyünk na mind1.

Bocs elírtam:

Jó jegyet már fáj beírni,a rosszat azonnal,szarrágó,és mindenbe beleköt ez a stílusa,aztán még mi vegyübk neki ajándékot aha :

🖕 Be 😂😂😂😂😂

2019. máj. 27. 23:25
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Rosszindulatú tanár szívat egy osztályt, és a tanárnak adnak igazat, lol. Amúgy kevés érdemi dolgot lehet tenni, hiszen – mint azt itt is olvasod – a tekintélyelvűség és a szigor a mai napig divatban van a közoktatás témájában. Esetleg szólhatsz a szülői munkaközösségnek, hogy nem tartjátok igazságosnak a tanár irántatok tanúsított bánásmódját, ők vagy a tanár, igazgató vagy igazgatóhelyettes elé tárják a dolgot, vagy nem. Simán lehetnek a korábbi válaszolóhoz hasonlóan maradiak, és titeket fognak hibáztatni, mert biztos nem tanultok, ellógjátok a maradék napotokat ahelyett, hogy fel lennétek készülve napi szinten 8 különböző tantárgyból a villám-témazárókra. Kitartást, és ne legyetek tanárnéni/tanárbácsi kis kedvencei.
2019. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Milyen villám tz?

Nálunk ilyen nincs,de ezt bekell jelenteni mert dupla jegyet kapunk...

2019. máj. 28. 07:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem neked akartam, kedves utolsó!
2019. máj. 28. 14:18
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Bezzeg az én időmben az ember ette meg a szrt, ma pedig a sz@r eszi meg az embert.

Vannak ám kõcsõg tanárok, de nagyon nehéz váltatni.

Ossze kell fognotok es higgadtan bepanaszolni valami nyilt napon, vagy gyulesen.

2019. máj. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!