Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a kémiatanárnak? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 10.-be járok, és kilépőm lesz kémiából meg föciből (plusz egy előrehozott érettségi angolból). 9-10 osztály anyagát kell visszaadni, amit most márc. 15-ig vettünk. Erre a kémiatanár kitalálta, hogy irat velünk a kilépőn kívül 4 (NÉGY) TZ-t, egy a kilépő előtt, olyan anyagból, ami nem is lehet benne a kilépőben, mert bőven márc. 15 után vettük (alkoholoktól észterekig), és nem értem minek irat 3 TZ-t kilépő után. Csak kíváncsi vagyok, ki mit gondol. Az első TZ holnap lesz, készültem is rá, de hogy mindezt múlt héten kellett megtudnom.... (és ma nálunk nem volt sztrájk, ha valaki kérdezi)

2016. ápr. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Inkább becsüld meg a tanárod, hogy legalább ő, a manapság kifordult és elszinvonaltalanodott világ ellenére még tartja a szintet és a követelményt!
2016. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Alig tanít valamit. És azért gondolj bele, 2 héttel a kilépő előtt jut eszébe, hogy TZ... Tavaly szinte az egész 10. osztály megbukott nála (3 kettes, 2 hármas) Olyan meg nincs, hogy az egész osztály nem tanult, mert az lehetetlen.
2016. ápr. 20. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Azzal, hogy azt írom, jobban is megszervezhette volna, nem leszel előrébb...

A kilépő után én már nem iratnék semmit, de hát ez szubjektív:S

2016. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 valóban nem leszek előrébb. De ez a 4 tz ez borzalmas.
2016. ápr. 21. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Azért az a 4 TZ kicsit erős lehet, de fel a fejjel; tanulj rá logikusan, ne magolva mert sokaknak ez a hibája a kémiával - holott a világ legegyszerűbben megérthető tárgya :D

Én mondjuk a helyébe - ha már annyira szükséges a jegy, meg azért tudjam hogy valami tudással elmennek a diákok - egy dogát iratnék max 'évvégi záródolgozat' címen futva. Persze előtte azért egy összefoglalást tartanék.

Mondjuk 6x inkább valami kvízt tartanék, avagy érdekességeket mutatnék, mert annyi ilyen cukiság van a kémiába hogy el nem hiszed =)

2016. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy vadállat. Általában az ilyen eszement dolgokat olyanok csinálják, akik sz**nak az egészbe, aztán eszükbe jut, hogy nincs jegy/íratni kéne má' egyet. Nem beszélve, hogy nem tud mérlegelni! De ebbe most nem mennék bele részletesebben.

Eleve csak néztem,, mi a fene az a kilépő, jól olvasom? Persze leesett. Szerintem egy részről okés ilyen íratni, de mellé 3-4 TZ-t csak egy elvetemült rakna be. Örülök, hogy nekem nem ilyen tanáraim voltak, és nem utáltatták meg velem a tantárgyakat!

2016. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Jövőre nem lesz már kémia. Nem tudom más sulikban hogy van, de nálunk az általánososoknak (2 részre van osztva az osztály, biosz-kémia, és a 'normál' tagozat, nekünk nyelvórából van minimálisan több)

Egyáltalán azt nem értem, h miből fog íratni, ha 2 év teljes tananyagát visszaadjuk kilépő formájában. Gondolnék arra, azért íratja azt a plusz 3 dogát, h ha rosszul sikerült a kilépő, javítsunk... De nem, ha megbuktál kilépőn, úgyis szóbelizni kell a kettesért.

2016. ápr. 21. 21:02
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy a mai TZ szerintem jól sikerült, kíváncsi vagyok, hogy a tanár hogy gondolja (vagyis hanyast ad) -.-

Azt bírom, hogy szinte minden tanárnak most jut eszébe számonkérni... :D -_-

Irodalomból(csomó dogát fog íratni), hittanból (jó az semmi xD), fizikából (kilépő hetében írat TZ-t xD), ha ezek normálisak... :D

2016. ápr. 21. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírtuk a kilépőt, borzalmas lett. Remélem meglesz a kettes :/
2016. máj. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!