Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha én rajongok a...

Az baj ha én rajongok a sorozatgyilkosokért? Ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
Imádom őket.
2019. máj. 29. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Én is, de attól még ne reklámozd, valahogy fura az embereknek. :D
2019. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Amerikai fórumokon néha olvasok ilyenekről, és általában mindig odakommentálja valaki, hogy "a fehér emberek olyan őrültek, hogy gyilkos elmebetegek a példaképeik" amire általában beüt az önézetem, hogy ez nem is a fehér emberekre jellemző, hanem csak az ostoba, fegyvermániás, katonaállambeli amerikaiakra, de úgy tűnik mégiscsak lehet ebben az előítéletbdn valami....


Agybaj nagy baj, de legalább ne reklámozd.

2019. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok, viszont egyetértek az első válaszolóval. Azt fogják hinni rólad, hogy neked is hasonló hajlamaid vannak, ha ilyenekről beszélsz állandóan.
2019. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolsz róluk, amit akarsz, ez nem elítélendő, feltéve ha szavak és tettek nem követik. Pl. nem kampányolsz a sorozatgyilkosok mellett, vagy nem akarsz a nyomdokaikba lépni. És ha józan ésszel felfogod, hogy ez nagyon gáz, mert ők rossz emberek, és megpróbálod kideríteni a rajongás okát. (ergo. önreflexiót gyakorolsz)
2019. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Azt ugye tudod, hogy a rajongásod tárgya téged sem kímélne? És azt, hogy a kínzás nem áll messze a legtöbbjüktől? Szép álmaidban te vagy a kivétel, akibe beleszeret a gyilkos?

Tudod, hogy ezek mind pszichopaták? Ismered ennek jellemzőit? Nem képesek a szeretetre és soha nem is lesznek azok. Ez egy betegség, amit nem gyógyít meg a két szép szemed. Nem számít, milyen lányregényt olvastál, igyekezz nem beleszeretni egy pszichopatába. Különben szörnyű és rövid életed lesz.

2019. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha az egyik kezei közé kerülnél, tuti megváltozna a véleményed.
2019. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ki nem? :)
2019. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket, főleg könyvekben szeretek róluk olvasni, érdekesebbek mint egy átlag szereplő. Érdekel a gondolkodásuk és hogy mi vezette, vagy mi okozta náluk azt hogy embereket kezdtek el ölni. Engem csak ennyiben foglalkoztatnak.
2019. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy. Ha felnézel rájuk, példaképnek gondolod őket, az gáz, nem is kicsit.

Viszont ha csak érdeklődsz irántuk, a téma iránt, azzal szerintem nincs baj. Én rengeteg bűnügyi dokumentumfilmet nézek, és mindig mondom, hogy nekem Dennis Nilsen a kedvenc sorozatgyilkosom, és csak reménykedem benne, hogy nem értik félre az emberek. Úgy értem, hogy engem az ő története fogott meg leginkább, és azt tartom a legizgalmasabbnak. Bár vannak még érdekesek, mondjuk BTK, Jack Unterweger, Ivan Milat, stb...

2019. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Régi kérdés de inkább kiírom magamból.

Tini koromban is olvasgattam sorozatgyilkosokról. Szerettem volna tudni vajon mi veszi rá őket arra, hogy öljenek. Majd ez megváltozott bennem. Elítélem amit tettek. Abszolút nem kívánom senkinek sem.

De egy két sorozatgyilkos valami olyan szexuális vágyat hozott bennem elő, hogy ez azóta is tart nálam.

Mondjuk talán ennek oka még az, hogy a domináns férfiakat szeretem, nem vetem meg a bdsm-t sem.

Mostanában megint rám tört és eszembe jutottak mely sorozatgyilkosok tetszettek anno, rájöttem, hogy még mindig tetszenek. Nem is hangoztattam ezt akárkinek. De, jól esik kiírni.

Sokszor van olyan fantáziám is, hogy egy sorozatgyilkos kiszemel és...de ezt inkább hagyjuk. Én nem is tudom, hogy ezek a vágyak vajon honnan jönnek.

2021. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!