Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol találhatnék ilyen embert?

Hol találhatnék ilyen embert?

Figyelt kérdés
Akinek nem tudok mondani olyan filmet amit nem látott volna,és aki minden szinészt ismer és tud rólla véleményt is irni.Itt most beleértem a szappanoperákat és az amerikai filmeket is meg koreai filmeket.
2019. máj. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol, mondjuk a koreai filmeket leszámìtva. :)
2019. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom de én pl ezen az oldalon azt tapasztaltam hogy aki pl szappanoperákat néz azt meg akarják kövezni és mindenek lehordják..Amerikai filmekbe is van rengeteg közhelyes amit szinte mindenki látott.Én inkább az olyan filmekre gondolok amit nagyon kevesen láttak és nem sokan ismernek..Koreai filmekről meg az a véleményem hogy aki ilyeneket néz annak nagyon kifinomult és tiszta lelke van..Én pl sok ilyen filmet ismerek és láttam már,és ezzel kapcsolatban is akartam kérdezni.
2019. máj. 29. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem személyesség, egyszerűen az illúziókaz kergetés, a begyepesedést előidéző sorozatok a többséget taszítják. Csak egy példa: a fantasyt is szeretik meg nem szeretik. De azt azért én aki nem bírom is elismerem, hogy a fantáziát különösen mozgatja.

De egy dél amerikai szappanopera annyira igénytelen, hogy alacsony költségvetése és ripacskodása leplezhetetlen. Vonatkozik ez az ember szellemi természetéről és ember intelligenciájáról, erkölcsi magatartásáról végletesen fals képet festő koreai sorozatokra.


Nem elítélem azt aki nézi, de engedtessék meg, hogy alulértékeljem az ilyen sorozatokaz, ha már egyszer alulmúlják azt is amit nem hittünk volna. Mert egyszerűen csak bomlasztja az ember fantáziáját, és szellemi tevékenységét.


Végszó: az is rohadjon meg... Az egész családjával együtt... aki ide behoz még egy brazil sorozatot... Joszé Don Padra fos... Ezt még lehet alulüberolni?


Na meg az is, aki le mer fordítani magyarra még egy koreai sorozatot... Dzsong a régens, Csing a miniszter, meg Cseng a telefon... Gyerekek...

2019. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem azért de nem gyártanának szappanoperákat ha nem lenne nézetségük.
2019. máj. 30. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!