Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék egy ilyen embert?

Hol találhatnék egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

Időközönként mérhetetlenül magányos leszek, hiába vannak barátaim.... Beszéltem már róla szakembernek is, aki szerint nagyon mélyen húzódó önbizalomhiány/trauma, amit próbálok elnyomni, teljesen ellentétesen cselekedni, de még nem dolgoztam fel a probléma okát. Most ezen dolgozunk...

Eléggé fura helyzet, azonban ilyenkor teljesen eltávolodok azoktól, akikhez fordulhatnék.


Most is ez van...


A kérdés/kérésem pedig az, hogy hol találhatnék egy olyan embert, akivel csak úgy beszélgethetnék, minden elvárás nélkül elmondhatnám a félelmeimet, aktuális problémákat, terveket, stb.

Szóval egy beszélgetés, amiben a másik fél is aktívan kiveszi a részét.

(Persze erre van a pszichológusom is, de vele már beszéltem ezekről... és haladunk, de attól szükségem van más ingerekre is)


22/F



2018. dec. 21. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lelkisegély, szextelefon?
2018. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lelkisegélyre szerintem nincs szükségem.

Szimplán magányosnak érzem magam és a barátaimnak nem akarom megmutatni ezt az oldalamat.


Szextelefon? :D Hááát ha netalán egyszer arra szorulnék, akkor inkább rosszlányok.

Addig meg elég elmennem bulizni vagy olyan helyre, ahol vannak nők is. Az ismerkedéssel nincs problémám. :)


Azért köszi, megy a zöld! :D

2018. dec. 21. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Rosszlányok nem rossz, némelyik sokat látott, meglepően bölcs. Volt amelyikkel jókat beszélgettem. Persze pénzért.. :/
2018. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%
Velem beszélgethetsz :)
2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3-as nem ítélkezem. Meglepően sok egyetemista lány van fent az oldalon, olyanok is, akiket személyesen ismerek.

Mindenkinek megvan a saját története.. ez már csak ilyen.



#4-es köszi! :D Akkor írhatnál, ha nem gond! :D

2018. dec. 21. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Most én is nagyon egyedül érzem magam és hasonlóképp èrzek,mint te.

Ìrj ha van kedved!


26f

2018. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, ha akarsz
2018. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen meghallgatlak, beszélgetek veled :)
2018. dec. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjatok rám, ha még aktuális.
2018. dec. 22. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben lévő lány vagyok, ugyanígy (kiskori) trauma miatti időszakos "hangulatingadozások", mellette magányosság érzése. Ha még aktuális a kérdés, írj privátot légyszíves, kíváncsi vagyok, ez másnál hogy megy...:)

2019. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!