Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz tulajdonság az, ha valaki nem igazodik a többséghez?

Figyelt kérdés
Bizonyos szempontokra gondoltam, tehát aki nem követi az aktuális divatot, akinek nincs autója miközben a baráti körből a többieknek van, aki nincs fönt FB-n mikor a többiek igen, pl. ilyenek. Tehát azzal feltétlenül baj van aki különbözik?
2019. jún. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én is sokban térek el a "többiektől", nem tudtam soha megszokni a közösségi oldalt, nem feltétlenül érdekel minden, ami másokat is, stb.
2019. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. De amúgy nincs 2 ugyanolyan ember, szóval nem kell különlegesnek hinned magad azért, mert mindent ellenkezőleg csinálsz, mint ahogy az ismerőseid nagy része.
2019. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rám vonatkozik a kérdés, nem is konkrétan valakire, csak feltettem általánosságban
2019. jún. 6. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, sőt. Bár lehet hogy csak azért mondom, mert én se úgy élek, mint a környezetem és nem is azt az életutat követem, amit a többség normálisnak tart. Ha ez valakinek nem tetszik, az már nem az én problémám :D
2019. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Milyen világ volna az, amelyikben mindenki egyforma?
2019. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Autób/zi vagyok, de nem érdekel, ha valakinek nincs. Ha éppen nincs rá szüksége akkor felesleges kiadás megvenni és fenntartani is. De akkor ne sírjon, hogy rossz a tömegközlekedés.

A Facebook szerintem fura, annyira a mindennapok része lett, hogy szerintem nem nagyon lehet és érdemes megkerülni. Ettől függetlenül az sem érdekel, ha nincs fent valaki

2019. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez olyan nagyon baj lenne, jó, ha nem követik sokan a csordát...
2019. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel nincs semmi gond.Azzal már igen,ha pl.más dolgozik helyette munkahelyen,társasházban nem tartja be a csendrendeletet,dohányosként nem dohányosok arcába pöfög.
2019. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!