Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam gáznak?...

Miért érzem magam gáznak? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval például csinálok valamit, vagy mondok valamit és miután megcsináltam vagy kimondtam gáznak érzem. Van mikor csak ugy vagyok és eszembe jut hogy milyen cikinek érzem magam, de ez nem tudom mitől lehet. Szerintetek?ti nem szoktatok így érezni?

2019. febr. 20. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként régen nem volt ilyen, mostanában kezdtem el magamon érezni
2019. febr. 20. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán csak, először gondolkodni kéne és utána használni a szádat!
2019. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

számolj el magadban 10-ig mielőtt cselekszel ennyi..... néha pl. engem is elkap az idegbaj,és mielőtt halálos fenyegetést postáznák bárkinek is,főleg akire haragszom.


Nekem segített!

2019. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés? Minek érzed magad egészen pontosan? Mit gondolsz magadról a tetteid alapján?

Nem kötekedni akarok, de ezt a "gáz" szót már annyiféle dologra hallottam használni.

Ha ilyen szégyenérzettel kevert kellemetlenségre gondolsz, azt könnyen el tudod engedni azzal a gondolattal, hogy ahogy kinézel az te vagy, amit teszel az belőled fakad, te pedig a teremtés, az univerzum, a világmindenség része vagy, aki pont ilyenre sikeredett, ígyhát semmi alapja a szégyenérzetnek.

2019. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan kornyezetbe vagy ahol ugyse ismernek pont erre gondolj. Azokkal az emberekkel mar soha nem fogsz talalkozni, kit erdekel.

Akiket ismersz es ott csinalsz/mondasz butasagot akkor ismet kit erdekel mar ismernek nem lehet uj, hogy butasagot csinaltal/mondtal

2019. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!