Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 éves és 28 éves korotok...

23 éves és 28 éves korotok között sokat változtatok? És ha igen, akkor miben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
2 munkahelyem volt és most van a 3. plusz sikerült tavaly 2 tanfolyamot elvégeznem! 25 vagyok.
2019. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább idősebb lettem.

Öt teljes évvel.

2019. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Megtanultam kiállni magamért,elfogadóbb lettem és híztam majd' 15 kilót. T.T

Jekenleg azt tanulom,hogy fogadjam el magam. :D

2019. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Elnézést, hogy nem magamról írok, hanem a férjemről, ugyanis embert még sosem láttam ekkorát változni. Amikor megismertem, 25 éves mamahotel lakó volt, és egy gyárban dolgozott, a mának élve. Mégis vonzott benne az, hogy már akkor voltak tervei, álmai, és jövőképe, annak ellenére, ahogyan élt. Amikor komolyabban elköteleztük egymás mellett magunkat, nekiállt, hogy befejezze végre a félbehagyott diplomáját, beiratkozott egy nyelviskolába, és letett egy szakmát is. Most 30 éves, együtt szépen összegyűjtöttünk keservesen spórolva, és egy kevés családi segítséggel egy kis házat, és most a babánkat várom. Úgy érzem sokkal jobb végigkísérni egy ember változásait, mint a magunkét, hiszen úgy érzem, nekem is nagy szerepem van abban, hogy "felnőtt" mellettem, és a saját változásainkat nem is nagyon lehet észrevenni úgy, ahogyan a másét.
2019. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat, viszont 20 és 23 között rengeteget.

Most 30 körül is sok mindenben változok, érdekes lesz pár év múlva rálátni, hogy pontosan miben lett más az életem, felfogásom.

De sok olyan dolog is van, amiről ugyanúgy gondolkodom, mint mondjuk 14 évesen. Ez nem baj, jó érzés, hogy önazonos maradtam.

33/nő

2019. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fú, rengeteg mindenben változtam, akkoriban terápiára jártam és rengeteg önismeretet szereztem, megszabadultam a legtöbb traumák miatt berögzült rossz mintámtól, felépítettem az önbecsülésem. Emellett a karrierem is elindítottam, megtaláltam azt a munkakört, amiben dolgozni akartam és el is helyezkedtem benne. Ekkor ismertem meg a férjem is, az első jól műkodő kapcsolatom, amihez az kellett, hogy előbb rendbetegyem saját magam.
2019. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2 gyerekes anya lettem, sokkal türelmetlenebb, hirtelen haragúbb, önzőbb, megkeseredett
2019. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 évesen még buliból buliba jártam, 25 évesen anya lettem, mamàr végképp nem vonzanak a bulik.Helyette jobban szeretem a kerti partikat ITTHON, a közös bográcsozásokat, holnap pl megyünk a Tiszához egy baràti házaspárral, a lányomat az apja viszi egy rendezvényre.


34N

2019. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!