Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves korotok után, mikben...

30 éves korotok után, mikben változtatok meg jelentősen?

Figyelt kérdés
Nem külsőségekre gondolok,gondolkodásmód,érdeklődési kör,családcentrikusság,emberekhez való viszony,esetleg otthoni munkák,szülőkkel való kapcsolat....stb...Én 34 éves vagyok,és szinte mindenben megváltoztam,de nagyon,érdekelne mások is hasonló képpen vannak-e.
2011. aug. 14. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem hiszek abban, hogy bárki képes lenne jelentősen megváltozni. :S
2011. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnt belőlem az a maradék naivitás, rózsaszín optimizmus, az emberekbe vetett feltétlen bizalmam, a hit, hogy a pénz nem számít. Elfogadtam, és beletörődtem, hogy nincs igazság ezen a földön, és sokszor jobb hallgatni, akkor is, ha igazam van.
2011. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt 29 éves koromig a gyerekvállalás, aztán belém költözött a kisördög, és belevágtunk. Azóta sok mindent másképp látok, és sok mindenben megkomolyodtam.
2011. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenben nem ugyanúgy partyzunk mint 15 évesen.. 33/N
2011. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"jobb hallgatni" Ez nálam fordítva van.pl az anyósomnak,te jó ég mennyit hallgattam,és már nem.Nem hagyom senkinek hogy belém rúgjon ha épp olyan kedve van.Megmondom én is a véleményem,az anyósom egy szavára is ugrok,és nem érdekel hogy utána egy hónapig nem beszélünk.Miért érdekeljen,én boldog vagyok nélküle is.Az emberekben is csalódtam én is,ezektől az emberektől szépen lassan elszigetelődtem,sok van akikkel már nem foglalkozok.Rosszindulatúak.Nem akarok már bulizgatni,erre azt mondják kajánul hogy"megöregedtl"Holott csupán más dolgokat jobban értékelek mint egy lerészegedett éjszakát.
2011. aug. 14. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves nő vagyok, semmit sem változtam tini korom óta az alapszemélyiségem megmaradt (magamnak való, magányos farkas, aki szeret elmélkedni az élet dolgain), csak nem vagyok olyan csendes, naiv, és jóval inkább kiállok magamért, határozottabb vagyok és nagyon realista!
2011. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:13 vagyok

Nem azt írtam, hogy minden esetben jobb hallgatni, hanem hogy sokszor jobb hallgatni. Nyilván az ember megtanulja megvédeni magát, de van amikor tényleg jobb bekussolni. Főleg munkahelyi dolgokra gondolok, amikor nem szabad kapálózni, meg szaladni a szakszervezethez, meg sztrájkot szervezni, stb., mert amint kiderül ki az a nagy igazság-harcos, kapásból kirúgják. Számtalanszor hallgattam, miközben beletiportak az igazságérzetembe, de kellett a pénz, így ezt kellett tennem.

2011. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azt mondja egy barátnőm, aki nemrég lett 30, hogy kicsit eltűnt belőle az a hippi "majd lesz valahogy, éljünk egyik napról a másikra" felfogás, és elkezdte megteremteni a jövőjét.
2011. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!