Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz emlékekkel mit tehetnék,...

Rossz emlékekkel mit tehetnék, hogy ne törjenek fel folyton?

Figyelt kérdés

Mégis hogy gondoljak rájuk másképp? Megtörtént és akkor se nagyon tudtam volna mit tenni, hogy másképp történjenek a dolgok.


Iskolai piszkálásokra gondolok.


2019. jún. 7. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Engedd el. Ne akard azt hogy bár ne történt volna meg, hanem fogadd el hogy megtörtént és kész. Lépj tovább úgy, hogy BELENYUGSZOL, hogy ez az esemény, emlék a te életed része. Ami nem jó, vagy rossz, hanem csak megtörtént.


Le lehet élni életet úgy, hogy állandóan a sérelmeinket ismételgetjük, ezzel eltelve éveket, csak minek?

2019. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha, nem ez volt a kérdés.
2019. jún. 7. 21:32
 3/3 zsofimágus ***** válasza:
Sajnos engem is sokat piszkáltak, amiért depressziós voltam, és sokat vágdostam is magam, amiért folyton kinevettek, és nekem úgy sikerül erre nyugodtan visszagondolnom, hogy egyszerűen rájöttem, hogy hiába sírok miatta és teszek butaságokat, ezen nem tudok változtatni. A te piszkálóid is csak olyan hülyék, akiknek nincs semmi izgalmas az életükben, ezért máséval foglalkoznak.
2019. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!