Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A média és a reklámozók vajon...

A média és a reklámozók vajon nem azt akarják, hogy törjenek ki balhék Magyarországon is a Fekete péntekeken (Black Friday)?

Figyelt kérdés

Amerikában jellemző, hogy szinte ölik egymást az emberek. Nálunk ez még nincs. De némelyik bugyuta reklámban szinte úgy mutatják be az ilyet, hogy Fekete péntek idején normális, sőt elvárt az, hogy az emberek összeverekedjenek.

Már korábban is láttam némelyik kereskedelmin (RTL), hogy szinte úgy beszéltek az egész, hogy sajnálják, hogy nincsenek tömegverekedések a Fekete péntekeken az üzletekben.

Ez nagyon szépen hangzik, pláne így karácsony felé.



2018. nov. 22. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát mondjuk egy szex shopban szívesen megnéznék egy jó csajbunyót amikor a vibrikért harcolnak:)
2018. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra ne számíts, mert azokban nem túl nagy a forgalom. Ha ki is törnek ilyen zavargások a fekete pénteken, az nagyáruházakban lesz alighanem
2018. nov. 22. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ez most nem jó hír, pedig én már egész beleéltem magam:)
2018. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

A média meg a többi segg fej majd akkor ugráljon, ha valódi Black Friday lesz.

Addig, amíg 5% akció van, addig kuss.

Az Alza 40 ezres kávéfőzőt akciózott le 90 ezerről 40 ezerre, teljesen hülyének nézik az embert.

2018. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itthon sose lesz igazi black friday mert a boltok olyan kicsi árréssel dolgoznak, hogy nem éri meg. Amcsiba megtehetik hogy kisöprik a készletet, és féláron dobálják ki a cuccokat. Meg ott ugye nem 27% az adó.
2018. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itthon sose, olyan "akciók" vannak hogy a pofám leszakad, ilyen 1-3% kedvezmény, meg jól felárazott cuccok.

Most erre mit verekedjünkÍ?

Egy külföldi webshopból rendeltünk, sokszor nézek fel oda így tudom mi mennyibe kerül év közben, ott tényleg tele volt 50-75% kedvezményekkel és nem csak a leggagyibb szemétből, 55 dolláros leggings leárazva 13-ra, na ezért már én is úgy lökdösődnék de most ilyen 10%-okra milyen verekedést várnak, röhej az egész ami itt black friday néven fut, max az veszi be aki nem tudja a kinézett cucc alapból mennyibe kerül.

2018. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nevetséges ez az egész magyar black friday...

[link]

2018. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát mondjuk egy szex shopban szívesen megnéznék egy jó csajbunyót amikor a vibrikért harcolnak:)" Dolgoztam sexshopban, női vásárló szinte soha nem volt.


"Amerikában jellemző, hogy szinte ölik egymást az emberek. Nálunk ez még nincs." Dehogynem, csak más témában.

2018. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alighanem te a politikára gondolsz, de az ott zajló acsarkodást ki akarják terjeszteni a mindennapi élet minden területére. Ezért már bujtogatnak a reklámokban. Jövőre már bunyózós fekete péntek-reklámok lesznek talán.
2018. dec. 3. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!