Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ha megteremthetnének a...

Ti ha megteremthetnének a "tökéletes", ideális párt magatoknak, megtennétek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs olyan, hogy tökéletes, mégis, mindienki gondolkozott már el rajta, milyen lenne egy igazán ideális társ. Ha igen, nektek milyen lenne az, kívül-belül?
2019. jún. 8. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy logikus gondolkodású nőt tudnék elképzelni, esetleg tudományos érdeklődése is lenne. Nem akarna állandóan utazgatni vagy fesztiválokra járni, inkább el lenne a saját világában. Szigorú értékrendje lenne, amihez tartja magát. Külsőre átlagos. Nem jó, ha túl szép, mert akkor csak megjegyzéseket tennének ránk mások állandóan. Ja és a legfontosabb, szeressen.

Simán "megteremteném", nem is gondolkodnék egy percig sem ezen.

2019. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az enyém már létezik :D Mondjuk más kérdés, hogy neki nem én vagyok az ideálja..

Megteremteném a "klónját", ha annyit változtathatnék rajta, hogy ő is szeressen.

2019. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, gondolkodtam már rajta: magas, vékony vagy átlagos testalkatú nő, akinek nagy-, és szép lába van, és szereti a talpmasszázst. Okos, érdekli a világ eseményei, határozott, de tud gyengéd is lenni.
2019. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Olyan mint én, kövér, félős, ateista, de neokonzervatív, szereti az autókat, köztük a még nem cr rendszerű dízeleket, és nem amini turbós benzineseket, továbbá kedvence az angol liga foci, de poénból szereti a megyei focit is, legyen tisztaságmániás mint én. De ilyen nincs. De szó nélkül megterenteném.


21/F

2019. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM.Gondolom,belül olyan lenne,mint én,ennyire meg senkivel nem fogok kiszúrni.(Ráadásul,úgysem állna velem szóba,mert"Semmi esélyem senkinél,különben is jobb egyedül.")+Ha megtudja,hogy én teremtettem ilyennek,akkor megöl.Jogosan.
2019. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lennének hibái :)
2019. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, bár biztos vagyok benne, hogy akkor sem lenne tökéletes, de ez nem is baj, apróbb hibák elfogadhatóak. Én egy kb. 175-180cm-es, vékony vagy átlagos testalkatú fiatalembert képzelek el, szemszín, hajszín,egyebek nem lényegesek, úgyis az összkép számít. Lehetőleg legyen idősebb nálam, bár 1-2 éven nem a adok fenn. Legyen egyszerű, nem igazán kedvelem az ilyen tudományos, okoskodó beállítottságú embereket, de persze az nem árt, ha van valamilyen érdeklődési köre (legalább egyikünknek legyen :D). Az sem gond, ha kicsit beszédesebb, de mondjuk én nagyon félénk és csendes vagyok. 18/L
2019. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,persze :D.Szerintem ezzel mindenki így van.Ki ne örülne egy minden szempontból tökéletes ideális párnak.Persze hibákat is kódolnék bele azért,hogy ne legyen tökéletes teljesen.Az sem jó,mert akkor meg én érezném nyominak magam mellette.Gyönyörű,17 éves,165 cm magas,szőke,hátközépig érő hajjal rendelkező,világoskék szemű csaj,akinek elképesztő felsőteste,és szép esztétikus lábai vannak.Szép arc,bár ez triviális.Imádna a strandra járni,vonzó piros fürdőruhát/bikinit hordana mindig a parton.Hobbija a táncolás lenne.Imádná a talpmasszírozást,és várná minden este,hogy kezelésbe vegyem xD.Szeretné a vígjáték sorozatokat,Így jártam anyátokkal,Agymenők és a Semmi közepén rajongó.Kedvenc csatornája a Comedy central. Néha szeret western-t is nézni,kedvenc filmjei pedig a Vissza a jövőbe trilógia és az Üvegtigris.Magashegyi underground rajongó ami a zenét illeti.De legyen nyitott akármire,én olyan személy vagyok aki pozitívan tekint a világra és képes nyitni,legyen ő is olyan.Fontos,hogy őszinte és hűséges legyen,valamint higgyen az igaz szerelemben:D.Ne érezzem a kapcsolatunkat sose hűvösnek mellette.Az,hogy az anyagi helyzete milyen az már nem érdekelne nagyon.Átlagos a tökéletes.Lakjon az én városomban.Mivel én alkottam így nevet is én adhatok neki,szóval valami általam szépnek vélt névvel keresztelném el.Dorina,Brigitta,Bea vagy Réka lenne a neve.Hát,nagyjából így nézne ki az én ideális párom,kétlem,hogy létezik ilyen lány.Nem is várok a tökéletesre.Elég,ha szép,intelligens,hűséges és őszinte.A többi paraméter már tényleg csak a hab a tortán lenne.Néha azért érdekes belegondolni,hogy milyen is lenne,ha megalkothatnánk a tökéleteset.
2019. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem elvárások, csak a lehető legideálisabb eset, amitől persze bőven eltérővel is jól tudnám magam érezni:


Külső

● "angyalarc", tehát aranyos, cuki, helyes kamaszfiús arc

● 190 centis és nyurga alkatú, olyan aki edz mint a hülye de alig bír magára izmot szedni, de azért egy kicsit sikerült

● igényes. Szőrtelenít ahol kell, jó illata van (persze parfümöt, dezodort mértékkel használ) és olyan ruhákat vesz fel ami jól áll neki (nem öltöny, ez lehet egy mackó is)

● középhosszú haja van, amibe bele lehet túrni

● a középkategória tetejét súrolják az intim adottságai

● szép, kerek, izmos popsija van

● nagyon kellemes hangja van, olyan,igazi szinkronhangnak való

● megvan köztünk a kémia, olyan értelemben hogy szeretem a természetes illatát is


Belső:

● nem hisztis, nem féltékeny

● érett, meg lehet vele beszélni a problémákat, hűséges

● nem szexista, nem bunkó, és kiáll mellettem ha kell

● jó kommunikációs készsége van, emellett sokat beszél

● olyan "hülye" hogy sosem unatkozom mellette, akár egy darab papíron is órákig röhögünk (költői túlzás)

● vár rám az intimitásban, ott viszont ügyes és érti a dolgát, jó élményeket okoz nekem, és hasonló vágyai vannak amiket együtt élhetünk meg


19L

2019. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kevesebb hiszti van belőle, ha az elvárásaidra szabva teremtesz egy embert, mintha egy kész embert próbálsz összeegyeztetni velük, aminek a végén el kell engedned a felüket.


Belül:

- Kiemelkedő értelmi intelligencia

- Extrém racionális gondolkozás

- Keménység

- Határozottság

- Célorientáltság

- Fantáziadússág

- Lázadó szellemiség; a bevett szabályok, tradíciók, gondolkozási minták megkérdőjelezése

- Ne lehessen irányítani, és ő se próbáljon meg irányítani engem

- Nagy térigény


Kívül:

Ami azt illeti, ha a fentebbiek adottak, akkor egyáltalán nem számít, hogy pl. nem magasabb nálam vagy, hogy nem sötét a haja, hanem világos, a bagatell, felszínes részletek.

2019. aug. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!