Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt az ideális számomr...

Melyik párt az ideális számomra? És mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval ! Régebben Jobbikos voltam ( 2015-től kezdve ) akkoriban kezdtem politizálni . Baranyában élek . A romasággal nagy bajok vannak . Zsidókkal semmi bajom . Sőt valamilyen szinten még támogatom Izraelt . Mert az Iszlám elleni harca miatt kedvelem . Magyar gárdát is kedveltem . Meg az ilyen militáns dolgokat . Stílusomon is változtatott . Katonásan öltöztem . Valahol a ruhámon volt egy magyar zászló . Kopasz nem voltam soha . És ez a lényeg . Én szeretnék radikális jobb középhez tartozni viszont nekem nár a Betyársereg . Nyilas , hungarista mozgalmak . Akár nácik , nyilasok nem jönnek be . Én Horthyt hírdettem mindig ezt nem hagyom el . Viszont most a Mi Hazánkhoz tértem át csak követés szinten . Nekem ez már túl radikális viszont a Jobbiktól elidegenúltem és már nem is nagyon hiszek nekik . A Fidesz nagyon jó lenne mert egy konzervatív jobb oldali párt . Csak azok meg kormányon vannak és bebizonyosodott kormányozni nem tudnak . Én nem tudom , hogy csak én látom itthon a jobb oldal válságát mert hiába a Jobbik mindegy melyik oldal politika . De látszik hogy a bal , liberális , centrista erők ellenkeznek velem . LMP , MOMENTUM nem ! DK , MSZP szóba se jöhet . És mellesleg ami még nagy hogy nem vagyok euroszkeptikus . Viszont változást szeretnék az EU-ba . De nem akarok kilépni . Az oroszok felé közeledést se támogatom . Szerintem nincs pártom ! Nem tragédia ha független vagyok csak hát a senkire nem lehet szavazni .

2018. aug. 27. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen párt az ideális számodra, elsősorban neked kéne tudni. Felmész a netre, végigböngészed a pártok kínálatát, és amelyik szimpatikus, arra szavazol. A leírásod alapján neked nincs pártod amúgy.
2018. aug. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

"A Fidesz nagyon jó lenne mert egy konzervatív jobb oldali párt . Csak azok meg kormányon vannak és bebizonyosodott kormányozni nem tudnak . "


Ez pontosan mikor és hol bizonyosodott be?


Amúgy nem úgy kell pártot választani, hogy minden egyes dologban egyetérts velük, hanem a hozzád legközelebb állót kell kiválasztani.

2018. aug. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mint DK-snak az a véleményem a leírtak alapján, hogy nagyon elkapkodtad azt hogy:"DK , MSZP szóba se jöhet . "!

A DK-ról ezentúl tőlük informálódj, ne a médiából!

2018. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bebizonyosodott , hogy nem tudnak kormányozni ne nézz hülyének . Összesen 12 évet voltak hatalmon az első 4 évben jók voltak de az elmúlt nyolcban szétrombolták az egészség ügyünket , a kultúránkat nem oktatják . 800 menekültet át engednek az országon . Kerítést is hosszú idő után építik meg . Valamilyen szintű minimális gazdasági eredményt elértek . Orbán néha kijár eggyet Izraelbe közbe pedig antiszemita . Muzulmán emberekkel kereskedik de azért iszlamofób . Anti-kommunista de azért KISZ tag volt és még mindig titkolja az ügynök listákat .


DK-ról szó sem lehet . Elrontott kormányzás .Egészségügyi leépítések . Ugye vizitdíj , kirugatások , szemkilövetés . Vágó István DK-s azt mondja az oszmán megszállás nem is volt olyan rossz . Gondolom azért fejeztek le magyarokat meg rabolták el a gyerekeket . MSZMP örököse az MSZP akinek a tagjai szintén volt kommunisták voltak . Internácionálét énekelnek . Lenin kampányszövegét használják .


Megnézek pártokat de nem szeretnék olyanokra szavazni akik még a 0.5 %-ot sem érhetik el .

2018. aug. 28. 02:06
 5/6 A kérdező kommentje:
*800 ezer menekültet
2018. aug. 28. 02:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de milyen elrontott kormányzásról beszélsz? Mikor volt a Dk kormányzó párt?


Vizitdíj: ezt zsigerből lobogtatja szinte mindenki, csak arról feledkeznek meg sokan, hogy a rászorulónak nem kellett fizetnie, hogy nem élethosszig lett volna szükség rá, hogy a passzióból orvoshoz futkosó unatkozó nyugdíjasokat kiszedte a rendszerből, amivel könnyebbé tette az orvosok napjait is. Viszont volt Tb, volt nyugdíjjárulék, volt állami kötelezettség a nyugdíjak biztosítására. Most nincs.

Szemkilövetés: olyan jól hangzik...kár, hogy senki sem utasított senkit arra, hogy "na akkor ma lőjétek ki pár embernek a szemét"

Azt meg ugye nem szeretnéd vitára bocsátani, hogy a rendőrségnek kutya kötelessége volt beavatkozni?

2018. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!