Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mi a fontosabb...

Mit gondoltok mi a fontosabb a külső vagy a belső?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint maximum 5 % lehet a külső fontossága és 95% a belső.

2019. jún. 8. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a külső (ha már számokat kell írni 😄), akkor max 20%. A belső meg 80%.
2019. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Leginkább a belső.

Külsőre pedig nem kell "tökéletesnek" lennie, nem erről van szó. Csupán nyilván bárhogy nézzen ki valaki, ha nincs vonzódás, akkor édesmindegy. Meg a kisugárzás is sokat számít. :)

De úgy vélem, hogy nagyrészt a belső számít.

2019. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
A nőknek csak a külső számít.A többi üres duma.
2019. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Külső + belső = egy kerek egész.


Mintahogy nemcsak fizikális tested van, hanem megfoghatatlan lelked is.


50-50%

2019. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nálam kb. 30%-ban számít a külső és 70%-ban a belső. Számomra nagyon fontos lenne, hogy megértsük egymást, én a lelki társamat keresem a leendő páromban. Az a tapasztalatom, hogy eddig még objektíve nézve nem a legőnyösebb külsejű fiúk tetszettek, de mégis bennük fogott meg valami, a kisugárzásuk, hogy olyan szerények és visszafogottak voltak, de eddig még soha nem alakult ki senkivel semmi. Nem vagyok könnyű eset, ezért nem sokadlagos, hogy elfogadjon, segítsen és támogasson és persze fordítva is igyekeznék mindent megtenni érte. 18/L
2019. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Belső, már ha van mit értékelni benne.
2019. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem általában hosszabb ismeretség után alakultak ki a kapcsolataim és ilyenkor azt mondanám, hogy a külső már nem számít. Általában, azokat az embereket, akikkel sok időt töltök, nem látom se kifejezetten szépnek, se csúnyának.


Gondolom, hogy ha rövid ismeretség után jöttök össze (néhány hónapon belül), akkor a külső többet számít.

2019. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!