Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bújnak el a lakásokba...

Miért bújnak el a lakásokba az emberek ilyen jó időben, miért nem élvezik inkább a napocskát?

Figyelt kérdés
🌝🌞🐠🦑
2019. jún. 9. 14:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Azért ne keverjük már a természetes és energiát adó napfényt a halálrúddal, természetesen azt sem írtam, hogy ne igyál hypót, mégis alap. atyaég.
2019. jún. 9. 15:52
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

Szegénynek megfőtt már a feje, ne várjatok tőle értelmes érveket.


Az UV sugárzás is totál egészséges, nem tudtátok? A tudományos cikkek hazudnak. Csak légy boldog és attól egészséges leszel, meg nyugodj meg és attól megnyugszol. Ez alap. Atyaég.

2019. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kint voltam kb. 3 h.-t sövényt vágtam, most felváltott más. Este felé lehet elmegyek kerózni.

Amúgy meg nem csodálom, ha elbújnak az emberek: lehet hétköznap mindennapos pankráció vb-t tartani egymással, legalább most had készüljünk fel rá lelkileg...:).

2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Metionin ***** válasza:
83%
Mert a napocskán 5 perc alatt hólyagosra égek.
2019. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Mert a napocskán nem lehet bámulni a TV-t.

(nem 30 fok kérdése, 20 fokban se mozdul ki az átlag)

2019. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Én télen szoktam sétálgatni. Vagy mikor előző héten voltak a záporok, direkt megvártam, hogy essen, felkaptam a kis esőkabátomat, és boldogan mentem le beszívni a nedves föld illatát. Ez a nap pusztít, leszívja az energiámat, nem tudok tőle pihenni, csak befeszít. Egész nyáron tiszta zombi vagyok. Kivéve az irodában, ott 21 fokra állítom a légkondit, és életre kapok.
2019. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert ebben a retkes faluban semmit nem lehet csinàlni. Utàlom mint a szrt. Ha a vàrosban lennék kimennék. Màr csak a nök miatt is. Pénteken voltam bent vàrosban és olyan csajok vannak ott majd megbolondultam. Màr csak azért kimennék. Meg ott azért lehetne mi csinàlni.
2019. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Meg rhadt sok a szunyog. Udvaron voltam kint fél óràt és összemartak. Régen ilyen nem volt hogy kimesz 15 órakor azt összemarnak a szúnyogok annyi van.
2019. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
61%
Szívbeteg vagyok,bent se élvezem a nyarat,de este elég jó úgyhogy hajnalig fent vagyok
2019. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölöm azt a k***a csillagot, azért. Te élvezd csak nyugodtan, én meg maradok a hű ventilátorom előtt. Nincs szükségem a rosszullétre, a szédülésre, a perzselt bőrre, a zuhatagos izzadásra és a büdös embertömegre, és a fényérzékeny szemeim is hálásak, ha nem mozdulok ki.
2019. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!