Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Oké, szóval rólam annyit kell tudni, hogy már egészen kiskorom óta (talán 5-6 évesen kezdődött ez az egész) imádom a beteg és ijesztő dolgokat. Nagyon sok horrorfilmet láttam már, bár hozzá kell tenni, hogy én eléggé válogatós vagyok ilyen téren, szóval nálam az a film már kapásból mínusz pontot kap, amelyikben sok jumpscare van. Na, de a lényeg az az, hogy mostanában egyre többen mondják nekem, hogy ez egyáltalán nem normális, és kezeltessem magam, pedig én eddig azt hittem, hogy sokan vannak így. Most, hogy jobban belegondolok, valahogy tényleg nem találkoztam még olyan emberrel, aki már ilyen fiatalon ezeket tolta volna, viszont remélem, hogy akad itt köztetek ilyen. Mondjátok, hogy igen. :D Örülnék, ha megosztanátok velem, amiket eddig tapasztaltatok ezzel kapcsolatban, hogy legyen is valami értelme ennek a kérdésnek. Köszönöm. :D

2019. jún. 15. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Habár én nem a konkrét horror filmeket szeretem, persze azokat is, de itt nem áll meg a bizarrsagom.

Pl. Köpök a sírodra filmek jönnek be nagyon, amikor a csaj kínozza a megeroszakolo férfiakat.


De ezen kívül boncolás is le tud kötni, egyéb orvoslással kapcsolatos dolgok amik másoknak már kiverik a biztosítékot, stb stb ...

2019. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4-5 évesen már csempészett horrort toltam - amikor gyerek voltam, még az volt a divat. Aztán később is sok horrort néztem, ebből írtam az egyik média szakdolgozatom,illetve mind a mai napig gyűjtöm a SOV horrorokat VHS-en külföldről.


És ettől még teljesen normális ember vagyok, csendes, nyugodt, békés figura, mondhatni teljesen átlagos... kivéve, hogy az exploitation horrortól a video nasty-ig mindent tolok, ami horror :D

2019. jún. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 évesen egyfolytában betettem esténként a múmia című filmet és arra aludtam el. Ettől függetlenül teljesen normális embernek érzem magam, meg tudtommal mások is annak tartanak,egyetemre járok és a legnagyobb káros szokásom a cigizés. Semmi kezelni való nincs ebben. Van aki kiskorában a Star Warsért rajongott, volt aki a Pókemberért, mi meg a horrért, ennyi.
2019. jún. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is szinte mar minden jo horrort lattam, ha valaki csak ugy elvetve mond egy ket szot a filmbol mar tudom melyik 🤔😄 amugy velem. Keresztapam 4 evesen nezette a kukorica gyermekeit 😂😂😂
2019. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annak kéne kezeltetnie magát, aki betegnek gondolja azt, aki horrort néz. Amúgy sem tartom hűdenagy dolognak a horrorfilm nézést, mi olyan nagy wast ist das benne? Semmi. Aki nem bírja, az gyenge idegzetű, így járt. 😁
2019. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb horror szerintem pocsék, mert öncélú, de vannak kivételek.


De attól, hogy valaki szereti a betegebb alkotásokat attól még nem hiszem, hogy kezelni kéne vagy hasonló.

2019. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!