Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valahogy vissza...

Szerintetek valahogy vissza lehetne venni az eladott kàrtyàimat? Meg lehet talàlni azt az embert?

Figyelt kérdés
12 évvel eladott yugioh kàrtyàimat. Sajnos eladtam mert emlekszem gondoltam magamban igy sosem fogok felnoni. Penzben nem kepvisel nagy erteket mivel hamisak voltak de az eszmei erteke nagy volt szamomra erre most jottem ra. Szeretnem visszavasarolni es megtartani oket emlekbe. Mindenkepp a sajat kartyaimat szeretnem. Lehetetlen??

2019. jún. 15. 13:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tesz veszen lett eladva testverem fiokjabol.
2019. jún. 15. 13:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.

Főleg, hogy a játék része a cserélgetés is, ha ne adj isten meg is találod aki megvette és még nem dobta ki a paklit. Valószínűleg több kártya más már.

2019. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan az a konkrét ember, akkor esetleg ráírhatsz, hogy hátha. Majd ő megmondja. De ha nincs meg az a régi üzenet, stb. amin kersztül felvetted vele a kapcsolatot, akkor szerintem lehetetlen.
2019. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!