Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Sírok,...

Mi történik velem? Sírok, mint egy hülye

Figyelt kérdés
Neha ugy erzem, nem szeret mar a baratom, bar eleg zuros a kapcsolatunk amugy is. Es tegnap elment egy tarsasaggal, mert volt egy program a varosban es megbeszeltuk, hogy egyutt megyunk. Kesobb gondoltam, hogy ott van, hivtam, irtam, latta is, de leszart, utana meg felhivott, de hagytam inkabb, nagyon merges voltam. Sosem tiltottam meg, hogy elmenjen a barataival, sot, en unszoltam mindig, hogy menjen, o meg inkabb otthon volt, sosem szoltam, ha ivott, annyi volt a kikotes, hogy addig igyon, mig birja. Ennyi. De nem zavartak sem a baratok, sem a pia. De ugy erzem, hanyagol. Pedig bem folytom meg. Ennel szellosebb kapcsolat nem is letezik. Es ma vagy negyszer alltam neki sirni, es kerdezni, hogy miert nem szeret mar, es mi a baj velem. Azt mondta, szeret es nincs semmi, ne sirjak, de annyira fajt az egesz. Nem tudom hova tenni magam

2019. jún. 16. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Jàrj inkàbb velem én nagyon megbecsülnélek. Sokkal jobban. És sokat törödnék veled.
2019. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ki tudja 😅
2019. jún. 16. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció hiánya az alapja a kapcsolati aggodalmaknak.
2019. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyesbítés! A személyes kommunikáció az alapja egy jó kapcsolat kialakításának és fenntartásának.
2019. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Probalkozom. Tenyleg. Ha felmerul valami, megkerdezem, mindig mondom, hogy beszeljuk meg. En mar annal jobban nem tudok kommunikalni, ahogy amugy teszem
2019. jún. 17. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod azért, amiért nem becsül meg téged olyan alap szinten, ami nem igazán nagy elvárás, akkor az neki visszajelzés, hogy rosszul csinálta. Ha a szóból nem értett, keress mást. Ennél azért csukott szemmel is lehet értelmesebb pasit találni.
2019. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!