Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom magam túltenni azon, hogy nem vagyok gyönyörű, sőt még ronda is vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, mindent megteszek, hogy a lehető legjobban nézzek ki.

De belebetegszem. Teljesen elvesztem magam, mert az erőfeszítéseim ellenére is utálom amit a tükörben látok.

A legtöbb fiú rideg velem, pedig a szép lányokkal mindig kedvesek. Ez miatt bántottak is egészen idágig is az iskolában.

Nem bírok tükörbe nézni, meg akarok halni.

Sokszor elképzelem milyen lenne az általam imádott külsővel járni-kelni, és annyira fájdalmas mikor rájövök, hogy ez számomra elérhettlen. A plasztikán gondolkozom, de őszintén szólva annak sem lenne sok értelme, mert még mindig irigy lennék azokra, akik csak így születtek, míg nekem meg kellett szenvednem érte. Nem akarok így érezni de nem tudok mit tenni ellene, ilyenkor csak lefekszem behunyom a szemem, és mondogatom, hogy el fog múlni, el fog múlni..

Elalszom, de nem múlik el.



2019. jún. 18. 21:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
38%

Szia!


Fényképet láthatnék rólad? Van egy olyan érzésem, hogy nagyon rosszul látod saját magadat.

2019. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Tudom sablon duma, de próbálj meg más értékeket keresni magadban. A szépség amúgyis elmúlik (valószínűleg ezzel cseppet sem segítek)

Talán egy pszichológussal nem ártana beszélgetned vagy olvasnod olyan könyveket amik segítenek az önbizalmad, önszereteted növelésében. Hidd el sokszor rohadtul nem számít a külső, ha magabiztos vagy és jó kisugárzásod van akkor ragyogni fogsz. Van egy jó barátnőm aki bűn ronda.. de tényleg, nem szép... mégis van párja és boldog. És tudod miért? Mert szereti magát és mindig magabiztos.

2019. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen nem a külsőddel van a nagy baj hanem a gondolkodásoddal
2019. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a bajom, hogy nem lesz "pasim". Mindnkinek lesz előbb, vagy utóbb.

Az a bajom, hogy gyűlölöm, ahogy kinézek, és igazságtalannak érzem. Nagyon igazságtalannak, amikor tudom, hogy nincs jogom ehhez.

A képet még meggondolom, de attól, hogy azt mondjátok, hogy szép vagyok még mindig ugyanígy fogok kinézni.

Köszönöm mindenkinek a választ, és a rámszánt időt.

2019. jún. 18. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Egy fénykép tényleg sokat segítene az objektív megítélésben.
2019. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Igazságtalannak érzed? Akkor mit szóljon akinek se keze se lába, úgy születik. Vagy kap egy kis oxigén hiányt és egész életében más törli a seggét. Nagy baj van a fejedben.
2019. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is küldhetsz, ha szeretnél:)

22/L

2019. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Pedig hidd el, az idővel csak csúnyább leszel, később pedig még beteg is... Most próbáld meg jól érezni magad,amíg fiatal vagy ☺
2019. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Átérzem a helyzeted, én is ronda vagyok és ezt rendszeresen szóvá is teszik..Én már nem is bízom abban, hogy valaha is lesz barátom, családom.

Szerintem ha van lehetőséged, kezdj el gyűjteni plasztikai műtétre és műttesd meg magad. Én simán megcsinálnám, de nincs annyi pénzem és ha a külsőm nem lenne elég nagy csapás, még egy idióta is vagyok, szóval nem valószínű, hogy valaha is lesz egy jól fizető állásom és félre tudok rá tenni. Vagyis jó, apránként tudnék gyűjtögetni rá, de mire lenne annyi pénzem, hogy legalább csak pár dolgot megcsináltassak az arcomon, már megöregednék és mindegy lenne..Szóval én már feladtam.

L

2019. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
35%
Figyel, sajnálom, hogy nem vagy magaddal elégedett, de ilyennek születtél, ez van, de akkor is egy életed van, és annak nincs értelme, hogy csak a külsődön sajnálkozol. És egyébként ennek is van előnye, ha hiszed, ha nem. Egy szép lányt sokan használnak ki, viszont ha téged megszeret valaki, akkor biztosan tudod, hogy téged szeret, és nem a külsődbe szeretett bele, hanem a jellemedbe, a stílusod a, beléd. Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy nem vagy olyan csúnya, csak nagyon sok fiatalnak testképzavara van. Fogadd el magad, és hidd el, boldog leszel. Még ha nem is tetszel magadnak, fogadd el hogy ilyen vagy
2019. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!