Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kiposztolja valahova...

Ha valaki kiposztolja valahova, hogy a legjobb apuka a világon akkor az elvileg ezzel azt is mondja, hogy mindenki más apja szarabb mint az övé?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez ilyen kötekedés jellegű. De igazából ez ezt is jelenti ha másik oldalról nézzük.
2019. jún. 19. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Az ő apja is szarabb, mint ő, ha ő a legjobb apuka a világon....
2019. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Hülyeség ebbe belemenni,komolyan meg nem is kellene venni.


Ez olyan,mint mikor azt mondodhogy a te gyereked a legszebb a világon, így van ,mindenkinek a sajátja jelenti a világot és igen, mások fölé emeli,így van ez az apával, világ legjobb férjével,feleségével,anyjával. Természetes kijelentés!

2019. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
*mondod,hogy
2019. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen, azt jelenti. Fel kell szólítani, hogy igazolja az állítását. Ha zt nem tudja megtenni, akkor helyreigazítást kell kérni.
2019. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen értem én ezt. Csak szerintem nem mindegy mikor és kinek mondod. Pl. nekem van egy gyerekem meg a haveromnak is van egy gyereke és mondom neki, hogy az én gyerekem a legszebb a világon. Hát na...

Szerintem kicsit ez vonatkozik a közösségi médiára is. Mindenki arcába belenyomod, hogy a tiéd a legszebb vagy legjobb. Hát megint csak na...

2019. jún. 19. 10:48
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha van 5 darab finom fagyikelyhed, és az 5. a legfinomabb, az nem jelenti azt, hogy a másik 4 szar lenne, csak azt, hogy nem olyan jók, mint az 5.
2019. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a közösségi médiás megállapítással. Ha kiposztolod, hogy a legjobb apa vagy esetleg milyen tökéletes a párkapcsolatod, lehet hogy ez csak látszat.
2019. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem abban egyet érthetünk, hogy ha a barátomnak mondanám akinek gyereke van, hogy az én gyerekem a legszebb a világon akkor az azért kínos lenne.

Miben másabb ez ha kiposztolom egy közösségi oldalra?

2019. jún. 19. 11:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne lovagolj feleslegesen ennyit a témán. Ha kiírod, hogy a te gyereked a legjobb a világon, annyit jelent, hogy büszke vagy rá. Ha kiírod, hogy te vagy a legjobb apuka a világon, annyit jelent, hogy büszke vagy magadra.
2019. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az enyém a világ legjobb apukája = Jó apukám van, és nagyon szeretem.

Többnyire meg szokták érteni, de most már te is tudod, mit jelent.

2019. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!