Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni balszerencse...

Mit lehet tenni balszerencse ellen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két-három hétben végtelenül balszerencsésnek érzem magam, de olyan szinten, hogy bármit is csinálok az tuti, hogy rosszul sül el. Régebben mindig volt valaki, akivel megtudtam dumálni az ilyen dolgokat, de már jó nincs senki akivel tudnék beszélgetni ilyenkor.
2019. jún. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság
2019. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg meg kell látni mi a jó oldala, illetve hova akar vezetni a dolog, mi az amit igazából el akarsz kerülni a cselekvéseiddel, pedig azt volna helyes tenned.
2019. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a hit, higgy magadban, hogy sikerülni fognak a dolgok, a hit a legnagyobb erő, ami meg tudja törni a negatív dolgokat. Bármennyire is reménytelennek tűnik bármi, sohasem szabad feladni, ha igazán hiszel benne és teszel is érte, akkor előbb utóbb jóra fordulnak a dolgok!
2019. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, nem is olyan rég. Bármire tettem a kezem, az rosszul sült el, nagyon rosszul éreztem magam és mintha valami fura energia vett volna körül, pedig nem hiszek az ilyen dolgokban.

Aztán kis idővel elmúlt ez az érzés,és a balszerencse is. Ha van kedved beszélhetünk róla, irj privit!:) 22n

2019. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!