Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek balszerencse ellen?

Mit tegyek balszerencse ellen?

Figyelt kérdés
Szoval az elkepzelheto minden teren balszerencses vagyok.Mit tegyek?
2012. máj. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
NE vonzd be magadnak, mert akkor sosem lesz kiút a szerencsétlenségeidből. :/
2012. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?
2012. máj. 17. 19:44
 3/12 anonim válasza:
100%
hidd el,ezzel nagyon sokan vannak így...az optimizmus csak hozzáállás kérdése....ha magadon segítesz isten is segíteni fog rajtad...ez a sikeres emberek titka...csakis magukban bíznak,nem várják el másoktol a segítséget...
2012. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En segitek magamon de ha vmi rossz lehet velem az meg is tortenik.... mar kiskoromtol kezdve...

PL: -3x volt kezem eltorve,

-baratnom 1 napon belul elhagyott

-mikor nem tanultam pont feleltettek

STB...


Nem varok masoktol segitseget de megprobalok pozitivan gondolkodni.Koszi !

2012. máj. 17. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a vonzás törvénye érvényesül nálad. Ha valamitől nagyon tartasz az bekövetkezik..
2012. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajj!
2012. máj. 17. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer tört el, engem is feleltettek úgy, hogy nem tanultam egy szót sem, stb. Ez nem misztikus dolog. Egyrészt óvatosabb kell, hogy legyen az ember, és mindig tanulnia. Nem a vonzás törvénye az, ami téged kikezd.
2012. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Tudok ajánlani erre egy nagyon jó filmet, amit pár kommentel előttem említettek már

A titok / The secret(a vonzás törvénye)

Ebben a filmben elmondanak mindent,hogy hogyan kell alkalmazni és mit is jelent.

2012. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Atlanta ***** válasza:
Ne keresd a szerencset mert kozelebb van mint gondolnad. CSAK HIGY. életemben 9 törest szenvedtem , 4 szakitás és 2 anyagi nullázodás ,mégse cserélnék senkivel ezen a világon mert én vagyok a legszerencsésebb a világon és ez nem optimizmus. Ezt tények is igazolják. Menj tovább az élet utadon és igyekezz JÓ LENNI.
2012. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Shai-Hulud ***** válasza:
Baromi egyszerű, KERÜLD EL! :-)
2012. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!