Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges az, hogy az ember...

Jojomojo kérdése:

Lehetséges az, hogy az ember abszolút boldog legyen?

Figyelt kérdés
Magamból és számos egyéb emberből kiindulva kérdem, hisz mindig az van, hogyha a fontos dolgok az életemben jól mennek, akkor is keresek valamit, ami miatt aggódni lehet vagy rágódni rajta.

2019. jún. 21. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de csak relatíve rövid időszakokra.


Én nemrégiben pár hétig abszolút boldog voltam, aztán utána majdnem fűbe haraptam az SBO-n.

2019. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes boldogság nem létezik mert mindig van újabb és újabb cél amit meg kell valósítani, tulajdonképpen ez maga a boldogság szerintem, mert olyan nincs, hogy minden tökéletesen meglegyen, hiszen unalmas lenne
2019. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fene se tudja mert egyszer még ifjú koromban LSD-tünk, boroztunk a görög tengerparton és egy gyönyörű szőke külföldi csajszival reggelig röhögtem ki az összes beleimet annyira feldobott voltam azon a napon. Mondjuk jó kedvem is volt de az volt számomra az abszolút boldogságérzés. Azóta természetesen nem élek ilyesmivel, így is tuti jó de akkora nevetőgörcseim sose voltak :-D
2019. jún. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen pozitív életszemléletű közegben kevereg állandóan, akkor igen.
2019. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!