Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert kezdek el szorongani,...

Miert kezdek el szorongani, ha olyan ember van korulettem akivel abszolut nem szimpatizálok?

Figyelt kérdés

Szombaton voltam egy hazibuliba,ahol jo par olyan ember volt ott akivel nem szimpatizálok (ok se velem) es amint megláttam oket teljesen megváltoztam arra a napra.Mintha nem is en lettem volna az aki.Szorongtam nagyon,es meg szarul ereztem magam miattuk mert ott voltak.

18F


2018. szept. 16. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket szórd ki a közeledből, mert ez az érzés nem véletlenül van az emberben. A rejtett ellenségeket simán ki lehet így szűrni. A lélek sokkal érzékenyebb mint az emberi test, és sokkal hamarább jelez, mint az emberi agy.
2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyan szórja ki őket? Biztos nem a barátai, ha egyszer ennyire nem bírja őket.

Ne rájuk figyelj, Kérdező, hanem azokra akiket kedvelsz.Van valami konkrét problémád az illetőkkel?

2018. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán félsz attól, hogy kiszúrják a gyenge pontodat, éz ezt felhasználják ellened.
2018. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ignoràlni kell azokat akik csak lehúznak mentàlisan, kezelheted őket emberként, de még kell húznod egy hatàrozott vonalat meddig mész el, a probléma gyakorlatilag abból jön, hogy teljesen más gondolataik vannak, màs célok, mint neked és a cselekedeteik is ezt tükrözik


Amit tehetünk, hogy megtaláljuk önmagunknak mi az amit akarunk az élettől (elképzelhető hogy ők ebben előrébb tartanak mint te és ezt irigyled bennük)


Nem rossz emberek ők csak különbözőek vagyunk

2018. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!