Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek annak hogy sokan...

Szerintetek annak hogy sokan prostituáltnak állnak lehet az az oka hogy sok a magányos férfi akik nem találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Manapság nem könnyű egy férfinak normális nőt találni.És ez a prostituáltaknak kedvez.Ugyanis a törődésre,a szexre a magányos férfiak is vágynak.De mivel nincs barátnőjük,feleségük sokan ezt csak prostituáltaktól kapják meg.A törődést,a szeretetet még ha csak egy órára is.Persze ez pénzbe is kerül,de most vagy kifizet egy órára 20 ezret,vagy nem lesz semmi.És sokan inkább kifizetik.Én azt mondom ma egy prosti jól még tud élni.Vagy tévedek?
2019. jún. 22. 11:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tisztelem a nőket de csak a normálisakat.Bár nekem nem nagyon sikerül olyannal megismerkedni csak beképzeltekkel még elmebetegekkel.
2019. jún. 22. 13:08
 12/24 anonim ***** válasza:

"Tisztelem a nőket de csak a normálisakat.Bár nekem nem nagyon sikerül olyannal megismerkedni csak beképzeltekkel még elmebetegekkel."


Akkor viszont túl magasak az elvárásaid!


Írj pl.egy 100 kilós nőnek, garantáltan nem lesz beképzelt. Ja, hogy az nem kell. Akkor viszont még gyúrnod kell a plázacicákhoz....

2019. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Én azért álltam prostituáltnak, mert manapság a legtöbb férfivel csak a pénzéért érdemes szóbaállni.
2019. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem, hanem ez látszik a legegyszerűbb pénzkeresetnek (nem az).
2019. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Eleve rossz az alap feltételezés. Nem állnak sokan prostinak. A teljes népességhez képest extrém kevesen.


Most rákattintottam egy ilyen oldalra, Budapest vonzáskörzetében 680 fő hirdet. Debrecenben 59. Győrben 61. Miskolcon 35. Ezek nagyobb városok.


Nyilván ez nem teljes létszám, de ha a közel 10 milliós népességre 2000 főt számolsz, az is csak 0.02%.

2019. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
12-es képzeld ismertem már olyan nőt aki 100 kiló volt és el volt szállva magától
2019. jún. 22. 14:51
 17/24 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló pedig sok prosti intelligensebb és okosabb mint a legtöbb más foglalkozást űző nő.
2019. jún. 22. 14:55
 18/24 anonim ***** válasza:

"ismertem már olyan nőt aki 100 kiló volt és el volt szállva magától"


Ha szerinted mindenki ennyire el van szállva magától, akkor elképzelhető, hogy inkább te vagy magadtól elszállva - ezen is gondolkodj el, mert olyan nincs, hogy mindenki rossz, csak te vagy helikopter!

2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én jó vagyok ez biztos.Természetesen nem mindenki beképzelt,de ha többen lennének normálisak az nem lenne baj.
2019. jún. 22. 15:04
 20/24 anonim ***** válasza:

"Én jó vagyok ez biztos.Természetesen nem mindenki beképzelt"


Hát, igen. Valóban nem mindenki ilyen beképzelt. :)

2019. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!