Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért találják ki sokan itt,...

Miért találják ki sokan itt, hogy a 170 cm magasságú férfi alacsony?

Figyelt kérdés

Én 171 cm vagyok, a legjobb barátom 165 cm, egy másik haver 168 cm. Mindhármunknak van barátnője, sőt a legalacsonyabb srác most vesz feleségül egy 170 cm magas gyönyörű nőt. Mindkét barátom jó kiállású, magabiztos, van dumájuk. Nem félnek odamenni a nőkhöz akik bírják is őket. Az igaz, hogy saját fülemmel hallottam hogy egy 10-es csaj azt mondta a barátnőinek a haverra, hogy olyan kis cuki aranyos és vihorásztak, de aztán simán lefeküdt vele! Mert fériasak és magabiztosak! Egy remegő lábú, picsogó férfin mit egyen egy nő? Ha már alacsony, kompenzálja valamivel, hogy a nő megláthasson benne valamit, hívja fel magára a figyelmet! Már alapból is idegesítő nekem is, hogy a sok komplexusos idióta miatt sajnos a nők alapból önbizalomhiányosnak hiszik már az alacsonyabb férfiakat! Viszont amikor bedobom magamat annál nagyobb a wow-faktor, nem is gondolják rólam, hogy ilyen vagyok!

Mit kell ezen picsogni állandóan? Most mondjam azt, hogy “jaj csak 15 centi ez kevés a nőknek” aztán közben már megvolt 26 csaj életemben és egyik sem volt csúnya? Ja és panasz sem volt sem akkor sem utólag.


2019. febr. 28. 12:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

Mert komplexusos, kis pötsű senkik, akiknek kell valami indok, amivel megmagyarázhatják maguknak, hogy miért nincs csajuk!


Ilyen mondvacsinált okok, hogy:


- Alacsony vagyok.

- Nincs kocsim.

- Nincs havi 3M fizum.

- Kicsi a 17 centis farkam.

- Ronda az arcom, mert Rájengoszligé szebb.

- Mindenki elutasított, és már 34 éves vagyok. Pedig próbálkoztam lányoknál, de mindegyik elküldött. :( (Ja, mind a 2.)

2019. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi törpi! :)

192cm 16F

2019. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
183-4 cm vagyok, de gyakran ezen adatokkal is törpének érzem magam.
2019. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

180 centis nő vagyok. Nálam nem opció, hogy sokkal alacsonyabb sráccal járjak. Szerintem ezt tiszteletben lehet tartani mindenkinek.

Egyébként azt ne hidd, hogy csak a pasik kapják a savazàst a magasság miatt.

Rengeteget kaptam én is nőként a magasságom miatt. Ez ilyen. Nem mi választjuk mekkorák legyünk.

Egyébként lehet, hogy én alacsonynak tartalak, de rengeteg nőhöz képest magas vagy. Minden viszonyítás kérdése.

😀

2019. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Te nem csak alacsony vagy, de nagyon beképzelt, borzalmas stílusú pattogó labda is. Ha nem foglalkoztatna komolyabban ez a téma, nem akarnád meggyőzni a fél világot, hogy te nem vagy alacsony, maga vagy a főnyeremény.

A jó bornak nem kell cégér. Biztos ismered.

2019. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki igazán rendben van magával, annak nem jut eszébe, hogy "kompenzáljon". Nekem alacsony nőként semmi bajom az alacsony férfiakkal, nem érdekel az ilyesmi. Viszont sokszor tapasztalom, hogy van néhány alacsony pasi, aki "túltolja" teljesen ezt az egészet, és ki van pattintva, mint a kovakő, meg úgy viselkedik, mint egy kis mitugrász, próbál poénokat tolni folyamatosan, de mind nyomi, ez még akár lehetne aranyos is, de az a leggázabb, amikor baromi görcsösen próbálnak magabiztos, jó kiállású férfinak tűnni, és az olyan "jjjaaaajjj"... Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy a többi nőnek ez bejön... de én érzékelem benne, hogy az illető nem azt adja, mint a valódi önmaga. Én az igazi dolgokat szeretem, ami valós, ami hiteles, önazonos, sallangmentes. Igazából az se mindegy, milyen nőkre hajt az illető.
2019. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkora főnyeremény lennél, akkor nem gyakorin kéne fényezned magad, hogy márpedig az alacsonyságod ellenére te mekkora ász vagy. Azt, hogy egy 170 centis pasi alacsony, ezt nem “kitaláljuk” ez tény. De attól még nincs vele semmi baj. Az a gáz, ha ilyen nagyképű kamuszövegeket nyomnak le.
2019. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy ez igaz 7-es kommentelő ! :D Ezek a törpék nagyon agresszívak .
2019. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem... Én 159cms lány vagyok, és egyáltalán nem érdekel ki milyen magas... :D meg igazából a 170cm tök átlagos szerintem
2019. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert tény, hogy alacsonyak.

Az is tény, hogy az alacsonyságukhoz negatív személyiséget és egyéb tulajdonságokat társítanak, bár nem ritkán jó okkal.

Vannak ilyen magasságú haverjaim, ismerőseim és munkatársaim és nekiknis baratnőjük. De nekik azért érezhetően nehezebb volt elérni, kevesebb opciójuk volt, jobban oda kellett tenniük magukat.


Tény, hogy vannak köztük túlkompenzáló, irritáló komplexus gombócok.


De ha #7 kivétel nélkül minden alacsony férfiban


"170 centivel ne nevezzétek magatokat férfinak.


Minden alacsony ember, akit eddig ismertem, komplexusos, nagyképű alak volt."


ezt látja, akkor az már ő rosszindulatát minősíti, ezt akarja szándékosan látni.


Egyébként kérdező, ezt túltoltad, érződik belőle a kompenzálási vágy.

2019. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!