Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolgok ezek kamaszkor...

Normális dolgok ezek kamaszkorban?

Figyelt kérdés

Mióta tini vagyok nincs motivációm semmihez, nem érzem, hogy lenne értelme az életnek. Plusz mióta serdülök úgy érzem, hogy a körülöttem levő emberek engem néznek folyton, borzasztó érzés.

16F



2019. jún. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Ez depressziónak hangzik. A nézés meg paranoiának. Miért lennél pont te olyan fontos, hogy mindenki téged nézzen? :)


Egy pszichológussal elbeszélgetnék...

2019. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem vagyok depressziós. Ritkán van rosszkedvem.
2019. jún. 23. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ez a kamaszkorhoz tartoznak. Mindenkinek ilyen. Olvasd el a Kamaszkor körül című könyvet. (átérzem az egészet)


L18

2019. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Koszonom szepen a valaszt! Kicsit most megnyugodtam.
2019. jún. 23. 16:24
 5/6 Avram81 válasza:
100%
Ilyen korban szinte minden normális :)) de lehet h ténylegesen van valami problémád.. Mondd el a szüleidnek, és akkor elmehetsz pszichológushoz. Ő majd elmondja. :)
2019. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is átmentem ezen ilyen 15-16 évesen. Én is azt hittem hogy depressziós vagyok, de elmentem a sulipszichológushoz, és mobdta hogy ez teljesen normális ennyi idősen. Amúgy már túlvagyok a dolgon, szóval minden okés
2019. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!