Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kinéznem, hogy az...

Hogyan kell kinéznem, hogy az összes férfi szépnek lásson?

Figyelt kérdés

Elég egy részletes leírás / kép hírességről vagy valami. Nem kell a "légy önmagad" duma, mert amiatt bántanak állandóan, hogy a saját igényeim szerint nézek ki.


Olyan külsőt szeretnék, amit mindenki szépnek talál, vagy legalább semlegesnek, de semmiképp sem csúnyának, kövérnek, ízléstelennek stb.



2019. jún. 24. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen nem létezik.
2019. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

[link]


Esetleg nagyobb fenék még.

2019. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megközelítőleg...
2019. jún. 24. 00:18
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Mivel mindenki elkel a piacon, tehát mindenki más- és más kinézetűt tart szépnek. Neked sem biztos, hogy a szépségverseny győztese tetszik a legjobban. Ha az miatt bántanak, hogy a saját igényeid szerint nézel ki, az lehet irigység is. Szóval ne küzdj, nincs értelme. Add úgy magad, hogy te érezd jól magad.
2019. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

"összes"


Biztos? Gondban lennél, mert nekem pl. anyám ázsiai, szóval erősen másféle szépségideálon szocializálódtam...

2019. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Te is meg tudod állapítani egy másik lányról, hogy szép-e vagy sem (a te ízlésednek megfelelően). Ha valakire azt tudod mondani, hogy nagyon szép. Akkor legyél olyan. Edz, ha nem vagy megelégedve az alakoddal, csináltass más frizurát, napozz stb. Lehetsz te úgyis önmagad, ha változtatsz, hiszen jelenleg nem érzed magad jól a bőrödben, különben ezt a kérdést nem írtad volna ki.
2019. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Akkor kezdjük a könnyen változtatható részekkel.


Vékony, feszes, formás.

Tehát ahol formának kell lennie, pl popsi, oda lehet gyúrni izomokat. Normál-alacsony testzsírszázalékkal. Meg kell találni a jó arányt. Ez mindenkinél más.


Sokat számít azért a személyiség, és az abból fakadó stílus is. Mindenképp önmagad legyél, amiben jól érzed magad! Viszont ezen belül van mozgástér még rendesen, ebben biztos vagyok.

Önbizalom nagyon fontos ebben a témában még.

2019. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Na nekem máris nem tetszel.
2019. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Szemed legyen nagy, orrod vékony, ajkaid teltek, hajad dús. Legyenek feszes, kerek melleid, és feneked. Ne legyél hájas. Ne legyél szőrös, ne sminkelj úgy, hogy észrevehető legyen férfiaknak. Legyen lapos a hasas de ne kockás mert az már megosztó. Van egy vékony vonal az edzett vékony és a vékony között ami a legtöbb embernek tetszik. Azon a vonalon kell maradni. Magasságod nem számít, kivéve ha túl magas vagy. Az baj.

Kb ennyit tudtam összeszedni.

2019. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor gondolkozz el először azon, hogy A, Mo.-n van-e többférjűség; B, Miért is kellene, hogy "az összes férfi szépnek lásson"? Mit érsz ezzel el? Mi9t nyersz vele?
2019. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!