Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ítélkeznek...

Az emberek miért ítélkeznek ismeretlenül? (Szépségkirálynő választás)

Figyelt kérdés
Tegnap volt a tv-ben a Magyarország szépe műsor. A végét pont láttam. A lány aki megnyerte, tegnapelőtt csinált egy élő bejelentkezést instán, ahol elmondta, hogy semmilyen szépészeti beavatkozáson nem vett részt, mindene eredeti. Erre ma olvasom a kommenteket, természetesen rengeteg ember szerint másnak kellett volna nyernie (ha más nyer, akkor is ugyanez a hiszti lett volna), mert ez a lány túl mű, botoxos, a melle meg van csináltatva. Holott nem is így van. Miért kell valakit ismeretlenül támadni egyből és rosszindulatúnak lenni?
2019. jún. 24. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert az emberek előítéletesek. Sajnos ez van. A legjobb, ha az ilyeneket meg se látja (az ismert emberek nem olvasnak kommenteket, az oldaluk is instán, fbn mások kezelik).
2019. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó én sem lettem szomorú emiatt, inkább csak megdöbbent ez a rosszindulat,úgy, hogy kb semmit nem tudni még erről a lányról. Bár aki kicsit is jobban néz ki, arra egyből rámondják az irigyek, hogy szét van plasztikázva.
2019. jún. 24. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív. Ezért hülyeség szépségkirálynő választást rendezni, mert minden ember másképp vélekedik a szépségről.
2019. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Azt nem értettem miért kell valakire rámondani egyből, hogy műnő...
2019. jún. 24. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen arra értik a műt,hogy "meg van csinálva".
2019. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek imádják gyűlölni azt, akiről úgy érzik, hogy sikeresebb. Pedig a szerencsés génekről még csak nem is tehet senki.
2019. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!