Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szepsegversenyen szeretnek...

Szepsegversenyen szeretnek indulni, hasonlon mint Molnar Csilla Andrea? Ehez reszletek lent 19/L

Figyelt kérdés
Szoval szeretnek szpsegversenyen indulni de egyreszt nem tudom hol lehet jelentkezni es mik a fltetelek plusz szeretnem tudni alkatra mennyi eselyem lenne. 173cm magas vagyok 58kg 85E mellek vall ala ero (fodrasz szerint) gyongyszoke haj.... ezzel mennyi lehet az eselyem? Meg ha tudnatok irni valami oldalt honlapot amin tudok erdeklodni hogy lehet jelentkeznni meg le vannak irva a kovetelmenyek annak nagyon orulnek elore is koszonom!

2014. márc. 4. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Nincs esélyed,kövér vagy ehhez.

50 kiló körül kéne lenned.

2014. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uuuu az durva... akkor inkabb hagyom az 50 kg nagyon csonti nem hiszem hogy elfogadnam magam ugy... azert koszi :)
2014. márc. 4. 16:35
 3/7 anonim válasza:
173 centihez lehet hogy elfér az 58 kilo! Gondolom nem a legnagyobb divatházakhoz akarsz jelentkezni újságcímlapra reklámokhoz meg nem baj ha nőies vagy!! Mutass képet!
2014. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En konkretan arra gondoltam hogy olyan mint az A Kiralyno c. Szinvonalas mutatvany csak szinvonalasabb picit
2014. márc. 4. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a témához tartozik, de ha te valóban 173 centi vagy és 58 kiló, akkor holtbiztosn rossz méretű melltartót hordasz, hacsak nem vagy profi kajakos, jó széles hátizomzattal. Nem létezik, hogy ezzel a súllyal és magasságggal te olyan széles legyél, hogy 85 legyen a hátad.
2014. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vizilabdáztam 5 évig és kajakoztam 3évig :)
2014. jún. 29. 21:46
 7/7 anonim válasza:
Ha még szeretnél itt tudsz jelentkezni a Miss Hungary szépségversenyre (Csilla is ezen vett részt) [link] de a határidő idén sajnos lejárt.
2015. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!