Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagáljak arra fiúként...

Mit reagáljak arra fiúként hogy „jobb segged van mint a barátnőmnek“ mondja az edzőtársam?

Figyelt kérdés

Mit (kellett volna) reagálnom arra ha egy azonos nemű edzőtársam a zuhanyzóban ahol pucér vagyok minden teketória nélkül megmondja: jobb seggem van mint a barátnőjének.


Nem érzi zavarban magát teljesen semleges modorban mondta mintha azt mondaná jé esik.


Most erre én mit lépjek?


2019. jún. 25. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kösz"

Zuhanyzol tovább

2019. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván poénnak szánta. Érdemes ilyenkor belemenni a játékba, és folytatni, vagy akár rátenni mégegy lapáttal. Lehet ilyeneken mosolyogni, csacsogás szintű társalgás ez.


Pl. Akkor ezentúl nem merek hátat fordítani neked, nehogy bekapjak hátulról egy dákeszt 😃

2019. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Nyilván poénnak szánta. "


Vagy igen vagy nem.


És ha nem? perzse akkor sincs semmi.

Amíg csak nézi a seggem és nem akar beakasztani addig hadd nézze

2019. jún. 25. 11:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja egyébként sportmasszőr is mondta már hogy női páciensnek sincs ilyen hátsója mint nekem. Csak mivel ő nő volt, így más volt a szitu.
2019. jún. 25. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi, szerintem is jó" :D én csak ennyit mondanék


Biztosan csak poénnak gondolta, te is poénosan reagálj rá.

2019. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Biztosan csak poénnak gondolta"


És mitől olyan marha biztos?

2019. jún. 25. 11:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Barátnője van (ha van, én még nem láttam ) na de nem csak melegek hanem biszexek is léteznek.
2019. jún. 25. 11:18
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

És ha biszex és úgy találta jónak a segged akkor mi van? Örülj neki hogy jó a segged és tetszik valakinek. Nagy valószínűséggel nem fog rádhajtani vagy meghágni az öltözőben, csak megjegyezte hogy jó a segged.

Bólints, mondd hogy ok kösz és le van rendezve a dolog, el is lehet felejteni.

2019. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"nem fog rádhajtani vagy meghágni az öltözőben, "


Hát egyéb erőszakot azt látott már ez az öltöző de az nem nemi erőszak volt, az a hagyományos "kiverem a fogad" kategória.

2019. jún. 25. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:
"Köszönöm a pozitív visszajelzésed, üdvözlöm a barátnőd!"
2019. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!