Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még manapság olyan...

Vannak még manapság olyan fiúk/férfiak, akik értékelni tudják a verseket?

Figyelt kérdés
Tehát szeretnek verset olvasni, esetleg értik is az üzenetét, nem zavarná őket, ha mondjuk a barátnőjük is írna?

2019. jún. 27. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szerettem a verseket, magam is írtam verseket, igaz azok nem voltak nagy számok. Viszont kihangsúlyozom, nem a felszínes, csöpögős verseket szeretem, valamint szemérmes sem vagyok, pl. Pilinszky verseit is szeretem.
2019. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz felszínes, csöpögős alatt?
2019. jún. 27. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem és örülök neki, ha nekem szól egy vers.
2019. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem már hidegen hagy kb. Néha 1-1 verset felidézek, meg meghallgatok, esetleg olvasok, de ez ritka.


Saját vers akkor tetszik ha humoros, vagy tényleg van tartalma, mert siralmas ez a mai próbálkozás sokaktól, persze ez is egy önkifejezés, de sokan annyira pocsékok benne, hogy inkább el sem olvasom.


Játékfejlesztés a hobbim és gondolkodtam is abban, hogy versben írt rejtvényeket rakok 1 játékomba, de ahhoz tényleg igényes munkát akarnék és keresnék olyat aki nagyon tehetséges ebben. Én már nem írok és nem is akarok.

2019. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2:

Amit én olyannak látok :-)


De amúgy leginkább azt, ami nem akar semmit, csak szép akar lenni.

2019. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy időben volt, hogy írtam pár verset. Manapság néha elolvasok egyet-kettőt, és ha olyan, meg is tanulom. 18/F
2019. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak. Én is olyan vagyok. Írtam is, de inkább novellákat vagy regényeket írok, ezen kívül minden művészettel kapcsolatos dolog érdekel szinte. Egyébként könyvklubokban találsz jó pár ilyen emberkét, mint ahogy anime klub is van, úgy szoktam látni versklubokat is.
2019. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a a verseket,

Méghozzá annyira,hogy én is írok néha egyet-egyet,

S nem-nem zavarna

Ha a barátnőm is írna

Legalább tudnánk EGYMÁSNAK ADNI ÖTLETEKET,

ESETLEG JAVÍTANI EGY KICSIT,JÓL HANGZÓVÁ TENNI A VERSET.

2019. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!