Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti törtetek már össze mérgetek...

Ti törtetek már össze mérgetekben elektronikus eszközt (számítógépet, mobiltelefont)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem, telefont egyszer, de véletlenül (kicsúszott a zsebemből a térkőre, pont a sarkán landolt). Soha nem értettem azokat az embereket, akik elkezdenék tombolni, mert kikaptak egy játékban.
2019. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Többnyire jól kezelem a dühöm. Meg túlságosan szeretem a tárgyaim ahhoz, hogy céltalanul pusztítsam őket :)
2019. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még tini koromban egy walkman-t, meg nemrégiben mobilt, de annak szerencsére csak a védő üvegfóliája tört el, meg leesett a hátulja.


Apámtól örököltem ezt az "elmebajt", neki voltak durva dühkitörései. Az az igazság, hogy néha én is félek magamtól.

Beteg vagyok.

2019. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én tudom mennyit kell dolgozni érte.
2019. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon vigyázok a tárgyaimra, sohasem tenném tönkre őket szándékosan.
2019. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pár egeret vertem már szét, meg 1-2 vinyóra is koppintottam (laptopban), de ez főleg a hirtelen dolgok miatt, nem feltétlen mérgemben, inkább a játék hevében.


Általában akkor baxom fel magam annyira, hogy odavágjak valamit, amikor pl netszakadás vagy tőlem független hiba miatt bukok dolgokat. Az időm fontos, nem azért játszok, hogy ilyen hülyeségek miatt elbukjam az X idő alatt megszerzett dolgokat. Ritkán ragelek ekkorákat azért. Ha lelőnek pl és úgy bukok dolgokat az max annyira csesz fel, hogy kilépek és kiabálok 5 mp-ig.


Általában ezek a ragek 10mp alatt kb szerte is foszlanak, kivéve ha valaki még direkt húzza az agyamat.

2019. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem érdekelnek a tárgyak, egyszerűen csak nincsenek dühkezelési problémáim.
2019. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen értékes tárgyakat nem törtem össze, de megesett már hogy mérgembe falhoz vágtam egy poharat például, meg volt rá példa hogy egy régi széknek elengedett a ragasztása é az egyik lába kiesett a helyéről, én meg jó nagyot borultam a székkel együtt és mérgembe a széket kivittem az udvarra és baltával szét zúztam. De másban kárt nem tettem soha. Az elektronikus eszközeimre alapból vigyázok, bár 100% ig nem tudok egyikre sem. A telefonom még egy régebbi nyomógombos ami akkoriban drága telefon volt ráadásul egyszer hazafelé menet telefonáltam, megbotlottam és elesni nem estem el de a lendület miatt jól eldobtam a telefont pontosabban kiesett a kezemből és jó nagyot repült erőből az aszfaltra. Hozzáteszem a hátlapja, akkumulátora az szabályosan kirepült belőle, meg a sarka behorpadt egy kicsit. Amikor összeszedtem már ideges voltam, összebírtam rakni, szerencsére nem törtek ki belőle a rögzítő fülek, egyik hajlott csak meg mert fémből volt, emiatt nem illeszkedett össze frankón, de arra az időre összebírtam rakni hogy kipróbáljam és szerencsére nem lett semmi baja. A képernyője jól bírta egy karc sem lett rajta szerencsére. Az elhajlott fém rögzítő fület pedig itthon fogóval óvatosan visszahajtottuk és az is jó lett. Nem lett 100% os, de egyben tartotta amit kellett és a telefon utána még bírta évekig.
2019. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még amikor PC-nk volt, tőlem kapott pár jobbhorgot, de úgy, hogy az oldallap eldeformálódott, a power/reset gombok tropára mentek, stb. Ehh...

Amióta viszont saját laptopom van, arra már vigyázok, túl értékes dolgok vannak rajta ahhoz már, hogy kárt tegyek benne. :]

2019. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!