Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan ritkán találni...

Miért olyan ritkán találni értelmes emberkét, aki elektronikus zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerőseim közül, vagy ha megismerkedek valakivel, ez a két dolog kizárja egymást. Vagy jó fej valaki, de skandináv metált/trapet/klasszikus zenét hallgat, vagy ha valakivel egyezik az ízlésünk, akkor általában műveletlen, drogos, nem lehet vele beszélgetni, stb.


Elektronikus zene alatt olyan előadókra gondolok, mint SCNDL, Deorro, New World Sound, TJR, VINAI (bár a Techno nem tetszett), vagy ha kicsit más, akkor Hardwell, DVBBS, MOTi, Ummet Ozcan, Showtek, Tujamo, R3hab, esetleg KSHMR. Én értelmesnek tartom magam, de olyan rossz, hogy nem lehet ilyesmiről senkivel beszélgetni, mert a legtöbben legfeljebb Tiestot ismerik, és ennyi :D Persze, ízlések és pofonok, csak arra lennék kíváncsi, hogy miért olyan ritka ilyen embert találni, amíg például rockerek közt a sok lecsúszott koccintóst ivó igénytelen mellett azért bőven vannak értelmesek is.


Kérlek titeket, ne menjen át egymás szeretett zenéinek a savazásába a dolog (kivéve Mr. Busta, ő tényleg borzalmas), inkább koncentráljunk a kérdésre. Köszönöm a válaszokat! :)


(21/F)


2015. dec. 5. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A komolyzenétől kezdve a mulatósig mindenfélét imádok, akkor én milyen vagyok?
2015. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenevő! :)
2015. dec. 5. 15:53
 3/11 anonim válasza:

Na, hát ezt én is megfigyeltem már egy ideje, s kicsit csalódott voltam, én szerencsés helyzetben és környezetben nőttem fel ilyen téren. Vagyis az én városomban a rockerek vannak háttérbe szórulva. Nálunk eléggé széles skálán mozognak a zenei izlések.Van itt elektronikus zenéktől elkezdve finom jazz-ig koncertek, fellépések. Viszont arra nem tudok mit irni, hogy nem találsz értelmes embert aki ugyanazon a zenei izlésen mozog, mint te..nah de sok sikert

21/N

2015. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Az elektronikus zene nem zene, leginkább zörej, ill. nem dallam, hanem legtöbbször csak egyhangú ritmus. nem hat a mélyre, csak a felszínt karcolja a lélekben. Ezért nem találsz az ilyen zenék kedvelői között értelmes embert.


Intelligens, értelmes ember klasszikus zenét hallgat.

2015. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó,ez így kissé sarkított.Vannak mélyen lélekkarcoló elektronikus zenék is.
2015. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez valóban elég sarkított mondat volt, engem többször rázott ki jó értelemben elektronikus zenétől a hideg, mint klasszikustól. Azt is meghallgatom, ha éppen szól valahol, de nekem inkább az ami csak a felszínt érinti.
2015. dec. 19. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindent szoktam hallgatni. Ezért sok minden tetszik. Mégis az egyik legkedveltebb zenei stílusom a Minimal ami föl tud pörgetni.

Külön előadókat nem tudok neked mondani ,mert éppen azt hallgatom amihez kedvem van ,vagy amelyik megtetszik. Legtöbbször mixeket.

Ezekből is van természetesen ami nem jön be ,de a legtöbbje jó és szeretem.

Szerintem lehet találni minden zenei ízlés mögött értelmes embert ,bár tény ,hogy van egy kettő ahol kevesebbet. Mint pl. az előbb említett elektronikus zene is.

2016. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz, a minimal is elektronikus, de én azt valamiért kevésbé szeretem. Purebeat, és Droplex nem rossz, de nem vagyok külön oda értük :)
2016. jan. 17. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán mert aki értelmes, az odafigyel a dalszövegre, és az kevesebb van az elektronikus zenében, de ez csak tipp. Én rocker vagyok, de a legjobb barátnőm szeret nagyon sok fajta zenét, de nagyon sok DJ-t is, meg gépzenét (nem tudom, olyanokat-e, amiket felsoroltál, azokat nem ismerem), és elég értelmes. :)
2016. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Intelligens, értelmes ember klasszikus zenét hallgat."


Ezzel rockerként nem értek egyet.

2016. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!