Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ebben az esetben?

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy képzésen megismertem valakit, akivel van egy közös szimpátia. A képzés után megkérdeztem tőle, hogy tarthatnánk-e az ismeretséget, amibe beleegyezett. Ez e-mail-en eléggé nyögve-nyelősen megy, azaz nagyritkán van levélváltás.

Arra gondoltam, hogy megkérdezném tőle, hogy mostanában nincs-e dolga abban a városban, ahol lakom, mert jó lenne, ha személyesen beszélgethetnénk.

Ez ciki lenne?



2019. jún. 29. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne ciki. Ráadásul nem veszíthetsz vele semmit. Simán lehet kapcsolatokat kialakítani így.
2019. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lenne ciki,egy próbát mindenképp megér,kesőbb nem gondolkodsz majd rajta,hogy "mi lett volna ha megis elhivom" :)
2019. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb beszéljetek rendesen is sherintem. Skype vagy messengerhívás is jó, csak élő csevej legyen, ne írogagás... aztán ha az még jó, akkor elhívhatod
2019. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!