Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életetek legnagyobb...

Mi volt életetek legnagyobb felismerése?

Figyelt kérdés
Egy gondolat, egy film, egy könyv, egy útmutatás, tapasztalat vagy bármi ami megváltoztatta az életedet?
2019. jún. 30. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az amikor rájöttem hogy kik is az igazán jó barátaim.
2019. jún. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A szerelemre nem lehet alapozni.

A felnőttek csak nagyra nőtt gyerekek.

Nem kell megmenteni senkit. Úgyis hálátlan lesz.

"Úgy élünk, ahogy álmodunk - egyedül."

"Nevess, és a világ veled nevet. Sírj, és akkor egyedül sírsz."

2019. jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még várat magára.
2019. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Amikor összeállt a kél, hogy a világ hogyan is működik és hogyan is kéne működtetni.... a legtöbb ember tényleg “a mátrixban él”.... szomorú és természetes...
2019. jún. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy lúzernek születtem. Sajnos még nincs változás, még mindig szívok emiatt.
2019. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dr. R. Hawkins - Elengedés

Ez a könyv megváltoztatta az életem, vagyis pontosabban én hogy könnyebb,nyugodtabb,boldogabb életet éljek.

2019. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán ilyen nagy, hirtelen jövő, monumentális felfedezésem nem volt.

Viszont arra rá kellett, hogy jöjjek, hogy korábban nem arra fordítottam az energiáimat, ami számomra fontos volt, hanem amit elvárt tőlem az iskola/felmenők stb.

Nem mertem kockázatos döntéseket hozni.

Plusz rá kellett jöjjek, hogy bizonyos területeken sokkal többre vagyok képes, mint gondolom.

2019. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hogy az élet igazságtalan, az emberek igazságtalanok, az Isten igazságtalan. Az élet egy szívás. Kaptam egy életet, ami élhetetlen. Tele csapdákkal, csalódásokkal, keserűséggel. Az életemet büntetésként élem meg. Ezt gyerek korom óta érzem, hogy büntetés, legalábbis az én életem az. Lehet előző életemben rossz voltam, nem tudom. De azt tudom, hogy jól megszívtam. És a sors nagyon is létezik. Mára már biztos vagyok ebben.
2019. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy minden egyes nap 24 órája elúszik mellettem különösebb élmények, boldogság, tanulás, tapasztalás nélkül. Ezidáig mindig csak annyi erőt fektettem bele dolgokba, amennyi elégséges volt és nem törekedtem a fejlődéstre, de eldöntöttem, hogy megváltozok. Szeretnék minden napot annyira kihasználni, amennyire csak lehet, nem szeretnék fölöslegesen fetrengeni az ágyban és punnyadni.
2019. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanaz, amit a #2 leírt.
2019. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!