Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedvem semmihez, mitől...

Nincs kedvem semmihez, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szó szerint, semmihez nincs kedvem, csak youtubeozni, videókat nézni. Nincs kedvem kimenni a barátaimmal, kb semmihez sincs.

2019. jún. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarsz szembenézni a valósággal, a gondokkal, így ezekkel az értelmetlenségekkel szórod el az idődet.
2019. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon van, pedig annyi mindent beterveztem a nyárra... Mindenesetre már most hasznosabban töltöttem el, az eddigi napokat, mint az elmúlt években, mert legalább elolvastam pár könyvet.
2019. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pyetro ***** válasza:
Sokáig én is így voltam vele, kedvtelenül, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Nincs sok barátom, akik vannak velük legtöbb esetben online, munkahelyen vagy egy-egy sörözés alkalmával tartom a kapcsolatot, laza haveri körben. Én úgy kb a fél életemet a gép előtt töltöttem, videók, filmek, játékok között sok esetben hanyagolva a barátságokat. Némelyiket bánom, de többségében ahogy láttam mi vált az akkori barátaimból, alkoholista, kábszeres, csaló stb örülök, hogy nem kerültem ilyen közegbe. Rengeteget olvastam, van vagy 200 könyvem itthon, de kb ennyit elolvastam online is talán ez volt a legnagyobb előnye. Szerintem nincs azzal baj ha valaki sokat internetezik, a baj ott van ha hülyeségekkel tölti az értékes szabadidőt aztán mire magához tér lement a nap.
2019. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!