Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz akkor ha holnap a...

Mi lesz akkor ha holnap a fogorvosnàl mikor ràm kerül a sor és hivnak, akkor én kiszaladok a rendelöböl és hazajövök mert annyira félek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Behívják a következőt, téged meg elfelejtenek. Nem fog a fogorvos ebből morális kérdést meg dilemmát csinálni, legfeljebb többet nem fogad ha eljátszod vele 1-2-szer.


(nagyon remélem, ez nem a "mi lesz..." kezdetű nyári trollkodások újabb darabja, kezd belőlük sok lenni)

2019. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha baj van a fogaddal, akkor nagy baj lesz.

Ha csak vizsgálat, akkor semmi baj nem lesz.

2019. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Úgy értem látott már ilyet a doki. Behívja a követlkezőt. Neked meg szétrohad a fogad, de nyugi, annyira fog fájni hogy a végén leküzdöd a félelmed és kihúzatod vagy szepszist kapsz és meghalsz, tehát a te ügyed is elrendeződik.
2019. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az emverek nem ettől szoktak félni. Sokkal inkább attól, hogy megmutasd magad, ami valójában is vagy, nem igaz?
2019. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*emberek
2019. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2019. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

A rendelőben ülők amellett hogy röhögni fognak, örülni is, mert nem kell kivárni a te kezelésed idejét.

Szóval csak magaddal szúrsz ki.

2019. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok nem làny.
2019. jún. 30. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Én szoktam jelezni az orvosnak, hogy félős vagyok... volt olyan szájsebész, aki azt mondta, hogy vegyek be egy Xanaxot, mielőtt hozzá megyek, mindketten jobban járunk. Hallgattam rá és tényleg nagyon jól viseltem (pedig műtötték a fogam, mégis nyugodt voltam végig).
2019. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem felnőtt férfi létedre ilyen nyuszi vagy? Ne már. XD


Mellesleg ha ennyire fosol, menj magánhoz. Tudok is mondani jó helyet, én is oda járok.

28 évesen volt az első kezelésem, előtte soha nem nyúltak hozzá, csak megnézték. Két pici lyukat tömtek, meg se éreztem. Meg húzták a bölcsesség fogam, aminek a gyökere majdnem benn maradt. Ez se volt több kellemetlen meg ijesztő élménynél (azért hallani meg érezni, de fájdalom nélkül, hogy ott bent szakad, recseg a pofád...) de fájdalom nem volt. Még utána se. Annyi érzéstelenítőt kaptam, mikor mondtam hogy félős vagyok, hogy 8 órával később is hatott.


Szóval ha félsz az államtól (azért nem ok nélkül), menj magánhoz.

2019. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!